تماس با ما   |  پیوندها   |  درباره ما   |  RSS   |  جستجوی پیشرفته  
  صفحه اول     ارسال خبر به اندیشه ها     خبرنامه پیامکی  
دوشنبه، 28 مرداد 1398 - 05:06   
 
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها
 
   جنبش تشکیل حزب یا عضویت در احزاب  
  احزاب قدرت تفکر حزبی خود را با ارائه نظرات به موقع اثبات کنند
  ظهور احزاب سیاسی در عصر مشروطیت در ایران
در یک قرن گذشته، همچنان که نام جمهوری دموکراتیک برای تعریف نظام های توتالیتر مارکسیست به کار رفت، سازمان های حکومتی با نام احزاب نـیز در ایـن نـظام های اقتدارگرا به ماشین ادارۀ حکومت ها تبدیل شدند و نظام های تک حزبی نازیست، فاشیست و کـمونیست، مظهر اقـتدارگرایی جوامع مدرن صنعتی در قرن گذشته شدند. ولی چنین تجربیات سختی نیز، تأثیری در تعریف رابطۀ جدایی ناپذیر میان احـزاب سیاسی آزاد و دمـوکراسی نـداشت و وجود نظامی مردم سالار ولی فاقد احزاب همچنان ناممکن تلقی شد.
  هیج کشور توسعه یافته بدون نظام حزبی در جهان وجود ندارد.
  تصور اینکه قدرت احزاب در برابر قدرت حکومت است، اشتباه است
  احزاب و نقد قدرت
 
   آخرین مطالب  
  نقش احزاب در قدرت سیاسی زنان
  احزاب قدرت تفکر حزبی خود را با ارائه نظرات به موقع اثبات کنند
  ماجرای نخستین لایحه مطبوعات و توقیف بیش از ۱۰ روزنامه و نشریه
  یادداشت‌های علم، یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۵۱ / شاه: خبرنگار گاردین آن‌قدر پدرسوختگی کرده که حدی بر آن متصور نیست
  روح‌الله حسینیان: مرحوم هاشمی گفت در جلسه سران ۳ قوه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نتوانست ثابت کند سعید امامی جاسوس بوده است
  روایت سفارت آمریکا در سال ۱۳۶۵ از اظهارات آیت الله هاشمی در مورد مک فارلین و ماجرای گروگان‌های آمریکایی و فرانسوی در لبنان
  ظهور احزاب سیاسی در عصر مشروطیت در ایران
  ۴ سال پس از فاجعه منا؛‌ چرا اطلاعات برچسب‌های روی تابوت با اجساد مطابقت نداشت؟/ قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران پاسخ می‌دهد
  نقشه مخفیانه و فوق العاده خطرناک ژاپن در ماههای پایانی جنگ جهانی دوم چه بود؟ / طراحی موشک های حاوی طاعون برای زمینگیر کردن آمریکایی ها
  ماجرای ارتش فرضی بریتانیا در جنگ جهانی دوم چه بود؟
احزاب مردمی شاه کلید توسعه پایدار هستند
  هیج کشور توسعه یافته بدون نظام حزبی در جهان وجود ندارد.

  دکتر مصدق: اعتراف می‌کنم که راجع به استعفا خطای بزرگی مرتکب شدم
  تصور اینکه قدرت احزاب در برابر قدرت حکومت است، اشتباه است
  رضا حسنی‌خو مدیرعامل استقلال برادر احسان علیخانی است +عکس
  دو چیز در دربار ایران اسباب ترقی است؛ واسطه داشتن از خواجه‌ها و زن‌ها یا قوم‌وخویش معتبر
  چرا ظریف گفت برجام پشتوانه مقاومت است؟
  حدادی:به قول علی دبیر،نان دلم را می‌خورم
  احزاب و نقد قدرت
  بدن‌سازی، غذا، طلوع بدریخت‌انگاری؛ روایتی از یک اختلال
  نقشه شورای وحدت برای انتخابات ۹۸؛ سوار شدن بر موج نارضایتی مردم
ادامه آخرین مطالب
  اندیشه  

حسرت فیلم‌های کودکِ دهه ۶۰ را باید خورد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید هر جا که نیاز به حمایت از فیلمسازان و سینمای کودک و نوجوان باشد، اعلام آمادگی می‌کنیم و امیدوارم تعامل بین ما به عنوان نماینده مجلس و سینماگران در هر حوزه‌ای علی‌الخصوص سینمای کودک آن‌قدر بالا رود تا ما به سهم خودمان بتوانیم در رشد و اعتلای این حوزه سینمایی بسیار مهم گام برداریم.
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 17:10

استاد مطهری و احمد شاملو؛ مقابله با جریان «مادی‌مَسلکی»و«هیچ‌انگاری» در ایران معاصر
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مساله «مادی‌مَسلکی» و «هیچ‌انگاری» در ایران معاصر و تفسیرهای «هیچ انگارانه» و «مادی‌گرایانه» از جهان، انسان و زندگی یکی از موضوعاتی است که جریان روشنفکری معاصر برای گسترش آن تلاش می کند.
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 16:47

یوسفی‌نژاد: تلویزیون را کنار گذاشته‌ام
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کارگردان فیلم «ائو» در گفت‌وگو با خبرآنلاین از برنامه‌اش برای ساخت فیلم بعدی‌اش گفت.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 17:14

بعد از گیت خیابان جام‌جم، کشوری دیگر است و قانون ایران اعتبار ندارد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در چند روز اخیر، اِعمال نظام بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد که از چند سال قبل برای همه اداره‌ها و دستگاه‌های کشور اجرا می‌شود، موجب نگرانی مدیران صدا و سیما شده است. در حالی که این شیوه تخصیص بودجه‌، باعث شفافیت و کارآیی بیشتر می‌شود، معلوم نیست چرا به‌جای حرکت بر اساس آن، به بحث‌های حاشیه‌ای دامن زده شده است. آیا سازمان صدا و سیما، به پیروی نکردن از قانون، معتاد شده است؟
شنبه، 29 تیر 1398 - 10:57

پولدارهایی که فیلم و سریال ساختند؛از ب_ز تا رفقای مهران مدیری
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سرمایه‌گذاران و سرمایه‌هایی که در سال‌های اخیر وارد سینما شدند. افرادی بیرون از سینما که به یک‌باره با سرمایه‌های میلیاردی وارد سینما شدند و انتقادها و حاشیه‌های زیادی به وجود آوردند.
پنجشنبه، 20 تیر 1398 - 17:11

می‌خواهید نیم‌بها فیلم ببینید، این ساعت‌ها به سینما بروید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: شورای اکران در جلسه اخیرش مقرر کرد به منظور حمایت از مخاطبان سینما و اجرای طرح تابستانی توسط شورای اکران، قیمت بلیت سینماها هر روز در سراسر کشور تا ساعت ۱۵ نیم‌بها شود.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 17:04

مهدی آذریزدی، نویسنده‌ای که جز کتاب، فرزندی نداشت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: امروز ۱۸ تیر، سالروز درگذشت مهدی آذریزدی، مردی خاطره‌ساز برای کودکی بسیاری از مردم ایران زمین است، مردی که جز کتاب فرزندی نداشت و دوست واقعی کودکان این مرز و بوم بود.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:20

بانیپال شومون: بارها فکر کردم کاش در آن صحنه عبدالمالک را می‌زدم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: او شاید یکی از منفعل‌ترین ماموران امنیتی که در فیلم‌های ایرانی به تصویر کشیده باشد را ایفا کرده باشد. ماموری که در بهترین وضعیت برای نابود کردن یک تروریست قرار دارد اما به یک دلیل انسانی او را نمی ‌زند.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:00

آقای شریعتمداری یک چهره مستقل است، من هم مستقلم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: هادی رضوی این روزها متهم است به اخلال در امور اقتصادی. پرونده‌ای با رقمی درشت که هنوز بعد از چند جلسه دادگاه حکم او صادر نشده است.
یکشنبه، 16 تیر 1398 - 16:44

وقف های خاص تحت کنترل وافف جهت نجات از مهریه های غیر منطقی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها : طی چند دهه گذشته مهریه های غیر منطقی و نجومی مشکلات
شنبه، 15 تیر 1398 - 07:03

سفر تاریخ‌ساز دختری از خانه امامت به ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در اول ذی القعده سال ۱۷۳ هجری قمری در بیت امامت و در مهد ایمان و معرفت دختری پاک و مطهر پای به عرصه گیتی نهاد.
پنجشنبه، 13 تیر 1398 - 17:14

نمایشی عاشقانه‌ که از جوانان تا میانسالان را با خود همراه می‌کند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «یک زن و یک مرد» نمایشی به کارگردانی هوشمند هنرکار است که به گفته او و بازیگران تا به امروز تماشاگران را از جوانان گرفته تا میانسالان با خود همراه کرده و به تجربه زیسته‌شان نزدیک بوده است.
پنجشنبه، 13 تیر 1398 - 17:10

انتصابات تازه در سازمان سینمایی/ ۴ مدیر از انتظامی حکم گرفتند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حسین انتظامی، رییس سازمان سینمایی، در ۴ حکم جداگانه، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، دبیر جشنواره فیلم فجر، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ومدیرعامل موزه سینما را منصوب کرد.
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 17:16

مردمی که گاندوهای میلیاردی‌شان را قاچاق نمی‌کنند، چرا تک سینمای‌شان را بسوزانند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمدحسین قاسمی، تهیه کننده و امین‌میری، بازیگر نقش نورالدین در کافه خبر خبرآنلاین از پرسش اصلی این فیلم گفتند: نورالدین و غمناز می‌گویند اینجا بی‌کاری است، قاچاق می‌شود و هیچ‌کس نمی‌پرسد چرا؟ این«چرا» سال‌هاست که در سیستان وبلوچستان گم شده است.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 11:13

قوانین اشتباه اینگونه منابع و سرمایه های ملی را ضایع می کنند
در سال 98 کل هزینه مستقیم و غیر مستقیم هر دانشجوی مقطع لیسانس سالانه بین 15 تا 20 میلیون تومان برای دولت تمام می شود.چند درصد از دانشجویان کارکنان تحت مدیریت دولت هستند که صرفا برای افزایش حقوق و ارتقاء شغلی وهدف غیر از کسب دانش دانشجو می شوند؟
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 07:04

نوید محمدزاده و پیمان معادی، «متری شیش و نیم» را ۲۶ میلیاردی کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ۱۰۰ روز نخست امسال در حالی برای سینمای ایران سپری شد که «متری شیش و نیم» عنوان پرفروش‌ترین فیلم و «تولدت مبارک» عنوان کم فروش‌ترین فیلم را از آن خود کردند. همچنین ۱۲۱ میلیارد تومان فروش عاید سینمای ایران شد.
دوشنبه، 10 تیر 1398 - 16:23

کلاه گذاشتن سر مهمانان در تلویزیون!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کلاه مشکی زمستانی با کت و شلوار. این تیپ متفاوت دو شرکت‌کننده گروه ریکو در قسمت اعلام نتایج مرحله دوم این برنامه بود.
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 18:19

کمال تبریزی: چشم‌بسته با حرکات ساختارشکنانه مخالفت می‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کمال تبریزی کارگردان فیلم «ما همه با هم هستیم» با اشاره به اینکه این فیلم در فضایی متفاوت از غالب تولیدات سینمای ایران است، تاکید کرد اغلب در ایران چشم‌بسته با حرکات ساختارشکنانه مخالفت می‌شود.
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 16:18

تک درختِ عباس کیارستمی ثبت میراث فرهنگی می‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کارگردان فیلم مستند «همراه با باد» در مراسم اکران خصوصی این فیلم از ثبت تک درخت معروف عباس کیارستمی گفت.
چهارشنبه، 5 تیر 1398 - 16:52

تازه‌ترین گزارش از وضعیت سینماهای سراسر کشور
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وضعیت سالن‌های سینما در کشور تا پایان سال ۹۷ بررسی و منتشر شد. گزارش پیش رو به وضعیت سالن‌های سینما در کشور در سال ۱۳۹۷ اختصاص دارد. در سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۵ گزارشاتی با هدف آشنایی با وضعیت مکان‌های نمایش آثار سینمایی، پراکندگی در سطح کشور و وضعیت مالکیت آنها، تولید و منتشر شده بود.
سه شنبه، 4 تیر 1398 - 17:07

ماجرای رامبد جوان و ستاره اسکندری از زاویه دید ۲ نماینده مجلس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری معتقدند که علت حساسیت این روزهای جامعه نسبت به سلبریتی‌ها، دو علت دارد؛ اول رفتار دوگانه‌ای است که آنان از خود بروز داده‌اند و مردم این مسئله را بر نمی‌تابند و دوم شکاف طبقاتی که میان‌شان وجود دارد، برای مردم سخت است.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 16:38

مشایخی: روحانی کارش را بلد نیست/ مدیران موسیقی از ریسک می‌ترسند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نادر مشایخی معتقد است که مدیرانی که در حوزه موسیقی فعالیت می‌کنند اهل ریسک نیستند، در واقع از ریسک کردن می‌ترسند چون در حوزه مربوطه دارای آگاهی نیستند و همین مسئله باعث می‌شود که افراد نه چندان متخصص امور را دست بگیرند.
یکشنبه، 2 تیر 1398 - 16:17

داستان سریالی توقیف‌های استانی/ آیا ما همه با هم هستیم؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فیلم «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی یکی از فیلم‌های پرستاره‌ این روزهای سینمای ایران به حساب می‌آید که از ۱۵خرداد اکران شده است. نمایش این فیلم از ۲۸ خرداد با دستور دادستان در استان کرمان به دلیل لهجه‌ کرمانی یکی از بازیگران که فروشنده‌ مواد مخدر بود، توقیف شد.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:50

هنرمندی که به‌جای چهره سوپراستارها، شخصیت فیلم را به تصویر می‌کشد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: علی باقری که این روزها نمایشگاهی از پوسترهای سینمایی‌اش با نام «فیوویژن» را در خانه هنرمندان برپا کرده است، تاکید می‌کند قبل از شروع کار باید فیلم را تماشا کند و اگر با فضا و مفهوم آن ارتباط برقرار کرد، طراحی پوسترش را انجام می‌دهد. او می‌گوید ترجیح می‌دهد در پوسترهایش، به جای چهره بازیگران، به سراغ به‌تصویر کشیدن شخصیت فیلم برود.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:48

از مهناز افشار تا ژولیت بینوش؛ عباس کیارستمی به روایت بازیگران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عباس کیارستمی در فیلم‌هایش کمتر به سراغ بازیگران چهره رفته بود و شاید وجه تمایز آثارش نسبت به سایر کارگردانان همین بود، اما کمتر شده او را از نگاه بازیگران فیلم‌هایش بشناسیم، از محمدعلی کشاورز تا مهناز افشار و ژولیت بینوش.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:32

«شبی که ماه کامل شد»، ستاره‌های سینما را پشت سرگذاشت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در هفته پایانی خرداد فیلم سینمایی «زهرمار» به کارگردانی جواد رضویان شروع ضعیفی در گیشه داشت، در مقابل فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» توانست از پس ستاره‌های فیلم «ما همه باهم هستیم» بر بیاید و به صدر جدول فروش برسد.
جمعه، 31 خرداد 1398 - 12:54

اگر احزاب مردمی قدرت نگیرند انجمن حجتیه ها و باندهای مافیایی جای آنها را خواهند گرفت
در آلمان و‌ ژاپن و‌کره و‌دیگر کشورهای پیشرفته نیز قدرت اربابان و‌قبایل و‌غیره را از بین بردند اما در عوض احزاب مردمی قدرتمند جایگزین آنها شدند در ایران همه کانون های قدرت اجتماعی کشور از بین رفتند و‌به احزاب هم اجازه ارز اندام و‌فعالیت جدی داده نشد
جمعه، 31 خرداد 1398 - 06:48

قربان محمدپور:حوزه هنری اصلاحیه داد، انجام ندادم، فیلم بایکوت شد!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی«دختر شیطان» بار دیگر در اینستاگرامش به وضعیت اکران فیلمش اعتراض کرد.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 18:06

چرا رقص روی شیشه، قهوه تلخ و قلب یخی در بازار خانگی زمین‌گیر شدند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حامد عنقا، نادر معماری و سعید رجبی فروتن در میزگردی در کافه‌خبر درباره چالش‌هایی که این روزها شبکه نمایش خانگی با آن درگیر است به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 17:40

نمایش ساختار قدرت نظام حاکم بر آلمان، ژاپن و کره شمالی در یک صفحه(بر پایه قانون اساسی این کشورها)
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 11:03

پای آقازاده‌ها و ژن خوب‌ها به ماجرای مجسمه‌ مشاهیر باز شده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سعید شهلاپور معتقد است که در کنار تمامی مباحث فنی، هنری و اجتماعی، پای آقازاده‌ها و ژن خوب‌ها به ماجرای ساخت مجسمه‌های شهری باز شده است و این اتفاق هم در افت کیفیت آثار نقش دارد.
چهارشنبه، 29 خرداد 1398 - 15:32

قطب‌الدین صادقی: تلویزیون ترجیح می‌دهد سریال‌های‌ کیلویی بسازد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قطب‌الدین صادقی، استاد دانشگاه و کارگردان تئاتر با انتقاد از سریال‌های‌ بی‌سر و تهی که این روزها در تلویزیون تولید می‌شوند، تاکید کرد ساخت مجموعه‌های بزرگ و ماندگار، نیازمند نویسندگان، کارگردانان، بازیگران و از همه مهم‌تر مدیران بزرگ است.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:00

کاوه میرعباسی: همه‌چیز بستگی به شانس دارد که کتاب شما دست کدام ممیز بیفتد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاوه میرعباسی می‌گوید: «در زمان آقای روحانی وضع کتاب و مترجمان و نویسندگان خیلی بهتر شده است. در دوران ریاست جمهوری قبلی همه چیز متفاوت بود. آن سال‌ها کاملا بی معنی و بی منطق کتاب‌ها را توقیف می‌کردند. البته هنور هم کاستی‌هایی وجود دارد. سانسور سلیقه‌ای یکی از معضلات اساسی است.»
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 17:10

گزارش اکران فیلم‌های عید فطر از سوی سازمان سینمایی اعلام شد/ «ما همه با هم هستیم» در صدر جدول فروش
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: جزییات کامل فروش و اکران چهار فیلم اکران شده از عید فطر تا بیست‌ودوم خردادماه اعلام شد.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 17:00

کمال تبریزی: سخنان فراستی نخ‌نما، کهنه و تکراری شده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کمال تبریزی معتقد است که بسیاری از مخالفان فیلم «ما همه باهم هستیم» مانع پیشرفت سینمای ایران و کسب تجربیات جدید در این حوزه هستند، او همچنین در واکنش به صحبت‌های فراستی درباره فیلم جدیدش، تاکید کرد که نقدهای او نخ نما، کهنه و تکراری شده است.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 16:28

فیلمی که حتی مسعود فراستی هم آن را پسندید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «سرخ‌پوست» با بازی نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و ستاره پسیانی پس از حدود ده روز که از زمان آغاز اکرانش می‌گذرد با حدود سه‌میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان فروش، پس از «ما همه با هم هستیم» و «شبی که ماه کامل شد» در رده سوم فیلم‌های اکران عید فطر قرار گرفته است.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 16:40

پول فرهنگیان و فولاد،چگونه دستمزد بازیگران«شهرزاد»و دیگرسریال‌ها شد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پول‌های کثیف؛ برنامه «هفت» حالا سردمدار مبارزه با ورود این پول‌ها به سینما شده است. درست در زمانی که مدیر سیمافیلم با انتقاد از سریال‌سازان شبکه نمایش خانگی، آنها را عامل گرانی سریال‌سازی در تلویزیون اعلام کرده بود.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 16:36

مدیری و گلزار زوج موفق، حمید فرخ‌نژاد ناکام بزرگ گیشه
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سینمای ایران در این هفته شاهد موفقیت فیلم «ما همه باهم هستیم» بود، در حالی‌که فیلم سینمایی «دختر شیطان» با بازی حمید فرخ‌نژاد نتوانست انتظارات را برآورده کند و در گیشه ناموفق بود.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 12:30

عدالتخواهی از شعار تا واقعیت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نسل امروزی‌ها جمعه این هفته موضوع عدالتخواهی از شعار تا واقعیت ( بایدها و نبایدهای عدالتخواهی در جامعه امروز) را بررسی خواهند کرد.
پنجشنبه، 23 خرداد 1398 - 17:39

سریالی‌هایی که جیب مردم را خالی کردند و ناتمام ماندند!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سریال‌های شبکه نمایش خانگی به نظر می‎رسد محلی برای خالی کردن جیب مردم و پر کردن جیب سازندگان شده‌اند؛ سریال‌هایی که خیلی راحت بدون آنکه به وقت و سرمایه هدر رفته مخاطبان توجه کنند، ناتمام می‌مانند یا پایان دم دستی برایشان رقم زده می‌شود.
دوشنبه، 20 خرداد 1398 - 15:11

«کیف انگلیسی»، سریالی جنجالی برای همه فصول
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «کیف انگلیسی»، سریال موفق زنده‌یاد ضیاالدین دری، بار دیگر از تلویزیون پخش می‌شود. این سریال در سال ۷۹ برای نخستین بار روی آنتن رفت و ضمن آن‌که مورد توجه قرار گرفت، جنجال‌هایی هم به‌پا کرد. بازی لیلا حاتمی و علی مصفا از نکات جذاب «کیف انگلیسی» است.
یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 13:49

سریال بدون خشونت، کسل‌کننده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نشست خبری «برادرجان» با حضور کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران این سریال برگزار شد. دیالوگ‌های غیر متعارف، صحنه‌های خشونت‌آمیز و تکراری بودن داستان از جمله بحث‌هایی بود که در این نشست رسانه‌ای مطرح شد.
یکشنبه، 12 خرداد 1398 - 16:59

قانون ۱۰ درصدی کنسرت رفتن را گران کرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: خوانندگان سبک‌های مختلف موسیقی در تدارک برپایی کنسرت برای طرفدارانشان هستند تا اوقات خوشی را برایشان به ارمغان آورند.
شنبه، 11 خرداد 1398 - 16:51

ضرورت های عضویت نخبگان در احزاب و راهکارهای فراگیرنمودن احزاب
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در کشوری که احزاب قوی مردمی وجود ندارد، ساز و کار انتخابات کشور را به سمت توسعه پایدار و مسیر مناسب هدایت نخواهد نمود و حتی ممکن است برآیند اثر آن ناموفق تر از نظام پادشاهی باشد.
شنبه، 11 خرداد 1398 - 07:17

«تگزاس» می‌تازد و «متری شیش و نیم» در تلاش رکورد شکنی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اکران سینماهای کشور در حالی این هفته هم پیگیری شد که دو فیلم کمدی «تگزاس ۲» و «سامورایی در برلین» گیشه را به تسخیر خود درآوردند. «متری شیش و نیم» هم در آخرین روزهای اکران خود به دنبال شکستن رکورد پر مخاطب‌ترین فیلم اجتماعی سینمای ایران است.
جمعه، 10 خرداد 1398 - 13:26

بازگشت خالق «هامون» پس از شش سال دوری به سینما
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: داریوش مهرجویی پس از شش سال بار دیگر به فیلمسازی روی آورده است و می‌خواهد فیلم سینمایی «لامینور» را با تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان روی پرده ببرد.
پنجشنبه، 9 خرداد 1398 - 16:18

رونمایی از پوستر اولین تجربه کارگردانی جواد رضویان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پوستر «زهرمار» با تصویری از سیامک انصاری و شبنم مقدمی منتشر شد.
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 16:52

مرتضی میرباقری: صدای ماندگار «پرویز بهرام» فراموش نمی شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مرتضی میرباقری معاون سیما در پیامی درگذشت پرویز بهرام گوینده و صداپیشه پیشکسوت تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 16:26

بازیگر سریال «دل‌دار»: زن بدی نیستم، دارم از حقم دفاع می‌کنم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: شادی مختاری که نقش ندا را در «دل‌دار» بازی می‌کند، از حضورش در این سریال و کسب تجربه بازی در تلویزیون گفت. او تاکید کرد به نظرش ندا شخصیتی با وجوه منفی نیست و در حال دفاع از حق خود و حفظ زندگی مشترک‌اش است.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 16:09

شناخت امیر گل‌ها در میان برگ‌های کتاب
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: زندگی و منش امام علی علیه السلام همواره مورد علاقه پیروان و علاقه‌مندان آن حضرت بوده است. این شب‌ها و روزها، فرصت مناسبی برای شناخت بهتر این شخصیت عالی‌قدر از میان برگ‌های کتاب‌هاست.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 15:47

دست‌فروشی ۳ بازیگر زن مطرح تئاتر و تلویزیون در متروی تهران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عاشقانه های خیابان با ایفای نقش الهام پاوه نژاد، سیما تیرانداز و ژاله صامتی در نقش دستفروشان مترو در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود.
یکشنبه، 5 خرداد 1398 - 12:30

محمود دولت‌آبادی با آثارش بازار را قبضه کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اردیبهشت‌ماه در حالی به پایان رسید که بازار کتاب ایران تغییر چندانی از نظر فروش نداشت، همچنین در میان پرفروش‌ترین نویسندگان، محمود دولت‌آبادی در صدر قرار گرفت.
یکشنبه، 5 خرداد 1398 - 11:56

مرقومه‌ای که پای فیلمنامه میرباقری نشست و سریال امام علی ساخته شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سریال امام علی(ع) سریال تاریخی، مذهبی تلویزیون است که برای ساخت راه پرپیچ و خمی را طی کرده. از ساخت دکور، بودجه مصوبش گرفته تا انتخاب بازیگران و آغاز ساخت سریالی که هنوز هم در حافظه تاریخی مردم جایگاه اول را دارا است. برای اطلاع از جزئیات ساخت این سریال ماندگار با محمد بیک‌زاده تهیه‌کننده آن به گفت‌وگو نشستیم.
شنبه، 4 خرداد 1398 - 12:54

از «دوئل» تا «خاک سرخ»؛ خرمشهر از نگاه سینماگران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آزادسازی خرمشهر دستمایه فیلم‌ها و سریال‌های متعدد و مختلفی شده است که هر کدام یادآور فداکاری و ایثار رزمندگان و ساکنان این شهر در دوران جنگ تحمیلی است.
جمعه، 3 خرداد 1398 - 15:28

«متری شیش‌ونیم» از پس «سامورایی در برلین» برنیامد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اکران سینمای ایران این هفته هم بدون اضافه شدن فیلم جدیدی با صدرنشینی «تگزاس ۲» در کنار «سامورایی در برلین» و «متری شیش و نیم» به پایان رسید و سایر فیلم‌های روی پرده فروش خوبی نداشتند.
جمعه، 3 خرداد 1398 - 13:23

«تگزاس» برگ برنده اکران ماه رمضان سینمای ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فروش سینمای ایران در ۱۵ روز نخست سال ۹۸ در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته، حدود دو میلیارد تومان افزایش داشته است و در این بین قسمت اول و دوم فیلم «تگزاس» نقش موثری بر رونق گیشه داشته است.
پنجشنبه، 2 خرداد 1398 - 16:20

روستایی با «متری شیش و نیم» رکورد «فروشنده» را می‌شکند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اصغر فرهادی و سعید روستایی پرمخاطب‌ترین فیلمسازان اجتماعی یک دهه اخیر سینمای ایران هستند و این احتمال وجود دارد که دومین ساخته سینمایی روستایی، «متری شیش و نیم» با عبور از «فروشنده» فرهادی رکورددار پرمخاطب‌ترین فیلم اجتماعی سینمای ایران شود.
چهارشنبه، 1 خرداد 1398 - 17:03

استقبال افخمی از حذف پروانه ساخت و راهکار هاشمی برای شفاف‌سازی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در نشست خبری حسین انتظامی با خبرنگاران موضوعات متعدد و مهمی درباره سینمای ایران مطرح شد که واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.
چهارشنبه، 1 خرداد 1398 - 16:44

حکم امام خمینی برای پیوند عضو و نقش آیت‌الله خامنه‌ای در مقابل مجلس و شورای‌نگهبان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سی و یکم اردیبهشت به عنوان روز اهداء عضو در تقویم، روزی است که حضرت امام خمینی(س)، فتوای تاریخی خود را در خصوص پیوند مرگ مغزی صادر کرد.
سه شنبه، 31 اردیبهشت 1398 - 17:21

ماجرای دستمزد میلیاردی مهران مدیری و رضا عطاران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: این روزها ماجرای درخواست دستمزد میلیاردی از سوی دو بازیگر مشهور کشورمان خبرساز شده است.
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 16:47

حسین انتظامی چگونه ساختار سینما را چابک می‌کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رییس سازمان سینمایی تاکید کرد که رویکرد نظام درجه‌بندی سنی فیلم‌ها فرهنگی است و اگر چه ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشد، اما با نظارت همخوانی ندارد.
دوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 16:11

تشکیل کمیته ۳ جانبه برای بررسی تخلفات بازار سیاه کاغذ
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهر نوشت: رئیس کارگروه کاغذ وزارت ارشاد از تشکیل یک کارگروه سه‌جانبه به منظور نظارت بر توزیع کاغذهای وارداتی در کشور خبر داد.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:34

اکران عید فطر به «زهر مار» جواد رضویان رسید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فیلم سینمایی «زهر مار» به کارگردانی سیدجواد رضویان و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از ۱۶ خرداد در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:27

روایت ایرج راد از پیشنهاد یک خانم تئاتری به رئیس جمهور
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مراسم افطاری رییس‌جمهور با حضور هنرمندان شاخص در حوزه‌های مختلف برگزار شد. ایرج راد یکی از هنرمندانی بود که از حوزه تئاتر در این نشست حضور داشت.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 15:54

کفش پاشنه بلند، کودک و سلفی ممنوع، زن‌ها جایزه نبردند چون فیلم خوب نساختند!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: این‌روزها کن قلب سینمای دنیاست. جشنواره معتبر سینمایی فرانسوی‌ها بزرگان سینما را دور هم گرد آورده و هیچ بعید نیست که حاشیه‌هایش جهان سینما را تحت‌الشعاع قرار دهد.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 16:25

آتش مافیا در بازار کاغذ خاموش می‌شود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کمبود کاغذ به دلیل فعالیت دلالان از جمله مسایلی است که باعث گرانی قیمت این کالا شده و مطبوعات و ناشران را دچار مشکل کرده. وضعیتی که امید است با برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به زودی بهبود یابد.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 15:57

خاطره‌ کیوان ساکت از ۲۰ سال نوازندگی کنار پرویز مشکاتیان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایسنا نوشت: آئین بزرگداشت یغمای خشتمال نیشابوری در آمفی تئاتر دانشگاه پردیس نیشابور برگزار شد، در این برنامه کیوان ساکت نوازنده تار و سه‌تار به اجرای تک‌نوازی و علی بهمنی و چند تن دیگر از شاعران به شعرخوانی پرداختند.
جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 17:09

درخشش دوباره شهاب حسینی و رکوردی تازه برای «متری شیش و نیم» در روزهای افت فروش سینماها
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سینمای ایران این هفته هم افت فروش را تجربه کرد و «تگزاس ۲» تنها فیلمی بود که به فروش میلیاردی دست پیدا کرد، همچنین فیلم «نبات» با بازی شهاب حسینی مورد توجه قرار گرفت.
جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 17:03

رفتاری که برای صداوسیما گران تمام شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: به نظر می‌رسد که حضور گسترده بازیگران در مقام مجریان برنامه‌های مختلف تلویزیون برای مدیران صداوسیما گران تمام شده است و حال در فکر پیدا کردن راهی برای محدود کردن حضور آن‌ها هستند.
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 15:18

کدام سریال ماه رمضان محبوب‌تر است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بررسی در تعداد بازدیدهای سریال‌ها در یک اپلیکیشن موبایلی که از طریق سایت هم در دسترس است می‌تواند به طورتقریبی پربیننده‌ترین سریال ماه رمضان امسال را مشخص کند.
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 15:16

رسالت یک روزنامه‌نگار، کوبیدن بر طبل جنگ یا تلاش برای آرامش؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مسئولیت اجتماعی روزنامه‌نگاران ایران و آمریکا نسبت به احتمال وقوع جنگ میان دو کشور، نکته مهمی است که نیازمند توجه بسیار است، به واقع در چنین شرایطی روزنامه‌نگاران چه باید بکنند و چه نباید؟
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 15:36

محسن چاوشی، سالار عقیلی و حجت اشرف‌زاده را پشت سر گذاشت/ شما نظر دادید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاربران خبرآنلاین، قطعه «جورچین» با صدای محسن چاوشی را که برای سریال «دلدار» خوانده شده است، به عنوان بهترین تیتراژ سریال‌های ماه رمضان تلویزیون انتخاب کردند.
سه شنبه، 24 اردیبهشت 1398 - 17:36

درجه‌بندی سنی فیلم‌ها، از هالیوود تا سینمای ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: درجه‌بندی سنی فیلم‌ها که در ایران آغاز شده است با وجود مطابقت با شرایط و عرف جامعه ایران، تا حدود زیادی از نظر محتوایی شبیه به درجه‌بندی فیلم‌ها در جهان است، البته تفاوت‌هایی هم در زمینه تقسیم‌بندی سنی وجود دارد.
سه شنبه، 24 اردیبهشت 1398 - 17:19

چرا فیلم‌های اکران رمضان کم می‌فروشند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آمار فروش سینمای ایران در هفته گذشته نشان می‌دهد که با آغاز ماه رمضان و اضافه شدن سه فیلم به چرخه اکران، سه‌میلیاردتومان از فروش فیلم‌های روی پرده کاسته شده است.
سه شنبه، 24 اردیبهشت 1398 - 10:32

کاوه میرعباسی: سلیقه جهانی کتاب، وارد ایران هم شده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاوه میرعباسی، مترجم پیشکسوت تاکید می‌کند اگرچه کاغذ گران شده است، اما به گفته برخی ناشران، وضعیت به آن بدی هم که گفته می‌شود، نیست. ناشران حرفه‌ای چون کارشان را بلد هستند، چندان به مشکل برنخورده‌اند.
دوشنبه، 23 اردیبهشت 1398 - 15:51

فروش ۲۷ میلیون پوندی هنرهای اسلامی در سه حراج بزرگ بین‌المللی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اردیبهشت ماه امسال سه حراج هنرهای اسلامی در کریستیز، ساتبیز و بونامز لندن برگزار شد که با فروش بیش از ۲۷ میلیون پوند توانست رکوردی قابل توجهی را از خود به جای گذارد.
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 15:39

کدام بازیگر کدام برنامه غیرمرتبط را اجرا می‌کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: صدا و سیما دستورالعمل تازه‌ای را مبنی بر فعالیت سلبریتی‌ها فقط در حوزه کاری خودشان تصویب کرده است. اجرای این قانون حضور سلبریتی‌ها در صدا و سیما را محدود می‌کند و هدف از اجرای این برنامه استفاده از بازیگران در حوزه کاری خودشان است.
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 15:19

از فرزاد جمشیدی و علی‌ درستکار تا بنیامین؛ از دانشگاه تا مهد کودک!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حالا دیگر تلویزیون به بهانه درآمدزایی، حتی برای مهمترین باکس‌های سالیانه خود نیز کار خاصی نمی‌کند و سحرها را به شیوه ۱۰سال قبل می‌گذراند و برای افطار نیز برنامه خاصی ندارد!
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 17:07

جنجال تازه روی آنتن تلویزیون/ نمایشی دروغین در شبکه ۲!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نمایشی دروغین از تغییر زندگی یک زوج جوان که روی آنتن شبکه دو سیما رفته، تازه‌ترین جنجال و حاشیه را برای سازمان صدا و سیما ساخته است.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 17:06

نقش بی بدیل قانون اساسی در رشد یا افول کشورها
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برای روشن شدن نقش قانون اساسی ابتدا نام 22 کشور دارای بهترین اقتصادهای مولد جهان را ذکر می کنیم و به تحلیل کلی نقاط مشترک قانون اساسی این کشورها می پردازیم.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 08:17

چرا تهرانی‌ها بیشتر سینما می‌روند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آمار فروش سینماها در تهران و دیگر شهرها نشان می‌دهد تقریبا نیمی از رقم کل فروش سینمای کشور مربوط به تهرانی‌هاست.
جمعه، 20 اردیبهشت 1398 - 16:44

«متری شیش‌ونیم» هم‌چنان پیشتاز، «تگزاس۲» بی‌رقیب
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اکران سینماهای کشور در حالی این هفته سپری شد که شهاب حسینی و حمید فرخ‌نژاد هم با فیلم های «نبات» و «سامورایی در برلین» به جمع چهره‌های شاخص روی پرده اضافه شدند.
جمعه، 20 اردیبهشت 1398 - 16:38

چطور می‌شود بعد از ۹۰ دقیقه به استاد نمایش رودست زد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: این روایتی است از یک اجرای دو نفره تئاتر. از نمایش «صد درصد» با بازی هوتن شکیبا و ستاره پسیانی که یک مهمان هنرمند سرشناس داشت کارشان را تماشا می‌کرد. عکاسی از این تئاتر را به کلی ممنوع کرده‌اند و همین باعث شده تصویری از این سه گانه برای انتشار نداشته باشیم.
پنجشنبه، 19 اردیبهشت 1398 - 12:36

تلویزیون چطور بنیامین را سوژه کرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهر نوشت: ضعف تلویزیون در حوزه اطلاع‌رسانی باردیگر زمینه‌ساز حاشیه‌سازی در یکی از طلایی‌ترین بازه‌های زمانی استقبال مخاطبان از رسانه ملی شد.
چهارشنبه، 18 اردیبهشت 1398 - 14:31

تا سحر می‌توانید به سینما بروید ؛در روزهای رمضان قیمت بلیت فقط ۱۰ هزار تومان!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و تصویب شورای صنفی برای برگزاری طرح ویژه اکران شبانه سینماها، بسیاری از سینماها مایل هستند این طرح را اجرا کنند زیرا معتقدند به خوبی از این طرح استقبال خواهد شد.
چهارشنبه، 18 اردیبهشت 1398 - 14:06

شاهکارهای تاریخی سریال‌های ایرانی به بهانه گاف استارباکسی «بازی تاج و تخت»!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاپ یکبار مصرف استارباکس وسط قصه افسانه‌ای بازی تاج و تخت.خیلی زود این گاف پرطرفدارترین سریال این‌روزهای جهان، خبرساز شد.
سه شنبه، 17 اردیبهشت 1398 - 16:35

سفره افطار در سایه جابه‌جایی احسان علیخانی و بنیامین بهادری
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برنامه‌های پیش از افطار همیشه پربیننده‌ترین باکس برنامه‌های ماه مبارک رمضان است که از فردا در ماراتنی ۳۰ روزه برای رقابت با هم روی آنتن می‌روند.
دوشنبه، 16 اردیبهشت 1398 - 16:37

حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، حسین انتظامی را که پیش از این سرپرستی سازمان سینمایی، سمعی و بصری را عهده‌دار بود، به عنوان معاون وزیر و رئیس این سازمان منصوب کرد.
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 16:03

اصول، مبانی و بایدها و نبایدهای اصلاح قانون اساسی
در چنین فضایی ملت، حاکمیت و دولت و مجلس را برگزیدگان خود می پندارند و با تمام توان از حکومت دفاع می کنند
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 12:04

بنیامین بهادری جایگزین احسان علیخانی می‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: جایگزین احسان علیخانی و «ماه عسل» برنامه‌ای با اجرای یک خواننده مطرح است.
شنبه، 14 اردیبهشت 1398 - 15:58

سریال با فاکتور ۱۵۰ میلیون یورویی؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در بودجه سال۱۳۹۸ سیما رقمی چشمگیر از صندوق توسعه ملی قرار دارد که فقط باید به ساخت سریال‌های مناسب تعلق بگیرد و حالا میرباقری معاون سیما اعلام کرده است ۳۰ سریال جدید، امسال تولید می‌شوند.
جمعه، 13 اردیبهشت 1398 - 14:23

تخلف ۱۳۰ شرکت وارد کننده کاغذ، مورد رسیدگی قرار می‌گیرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حسین انتظامی، دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبر داد در سال گذشته، ۱۳۰ شرکت بازرگانی تخلف داشته‌اند و کاغذ وارد شده با ارز دولتی را به صورت آزاد در بازار فروخته‌اند.
پنجشنبه، 12 اردیبهشت 1398 - 17:15

مردم به نمایشگاه بیایند، کتاب چندان گران هم نشده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهدی حسین‌زادگان، مدیر داخلی نشر ققنوس، تاکید می‌کند بسیاری از مردم به تصور گران شدن خیلی زیاد کتاب به نمایشگاه نمی‌آیند، در حالی که این‌طور نیست. او تاکید می‌کند با وجود افزایش نرخ کاغذ، کتاب تنها حدود ۲۰ درصد گران شده و بسیاری از کتاب‌ها هم با قیمت سال‌های گذشته در غرفه های ناشران به فروش می‌رسند.
پنجشنبه، 12 اردیبهشت 1398 - 17:09

سیدبشیر حسینی: هم مهناز افشار باید سواد رسانه‌ای یاد بگیرد، هم رائفی‌پور و مومن‌نسب
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ماجرا از بازنشر یک توییت از یک اکانت فیک آغاز شد. توییتی که هرچند خیلی زود پاک شد ما اسکرین‌شات آن در فضای مجازی منتشر شد و همزمانی آن با یک قتل حالا برای یک هنرپیشه معروف دردسرساز شده است.
چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1398 - 15:37

بالاخره حواشی جشنوار جهانی فجر به مجلس رسید یا خیر؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید دعوت از وزیر ارشاد برای برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر در دستورکار این کمیسیون نیست.
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 15:49

وقتی جان اسنو از شهاب حسینی و محمدرضا گلزار کم‌تر پول می‌گیرد!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: به دلیل پخش فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» و اعلام دقیق دستمزدهای دریافتی توسط ستاره‌های این سریال از جمله کیت هرینگتون و لینا هیدی، به مقایسه درآمد بازیگران این سریال آمریکایی با سوپراستارهای ایرانی پرداخته‌ایم.
دوشنبه، 9 اردیبهشت 1398 - 14:49

تاکه فومی تسوتسویی: از همان نگاه نخست، عاشق ایران شدم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تاکه فومی تسوتسویی، کارگردان ژاپنی فیلم «مهمانخانه ماه نو» می‌گوید سه سال پیش وقتی به ایران آمده است، از همان نگاه نخست عاشق کشورمان شده و برای همین دوست داشته فیلمی درباره جوان‌های ایرانی بسازد. او آرزو دارد تجربه فیلمسازی را در ایران تکرار کند.
یکشنبه، 8 اردیبهشت 1398 - 12:04

لابینا میتوسکا: ما در اروپا با تحسین سینمای بی‌نظیر ایران بزرگ شدیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: داور بخش بین‌الملل (سینمای سعادت) سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجردرباره زنان فیلمساز و روایت متفاوت قصه توسط آنها و همچنین فرهنگ غنی ایرانی صحبت می‌کند.
جمعه، 6 اردیبهشت 1398 - 16:13

گونول دلمز: تهمینه میلانی فمنیست‌تر از رخشان بنی‌اعتماد است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برنامه‌ریز جشنواره مانهایم و پژوهشگر سینما که برای چهارمین سال پیاپی مهمان جشنواره جهانی فیلم فجر بود، نقش زنان را در سینمای ایران واقعی‌تر و پررنگ‌تر از سینمای ترکیه دانست.
جمعه، 6 اردیبهشت 1398 - 15:44

شلوغ‌کاری دوباره اکانت توییتری رییس‌جمهور پیشین
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: شلوغ‌کاری دوباره اکانت توییتری رییس‌جمهور پیشین
جمعه، 6 اردیبهشت 1398 - 12:29

صفحه بعد
 
پربحث ترین
 
 
   پایگاه های دیگر  
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما:09125391656 ::  پیوندها ::  نسخه موبایل:09124030118 ::  RSS ::  نسخه تلکس
© اندیشه ها1389
طراحی و اجرا: خبرافزار