تماس با ما   |  پیوندها   |  درباره ما   |  RSS   |  جستجوی پیشرفته  
  صفحه اول     ارسال خبر به اندیشه ها     خبرنامه پیامکی  
یکشنبه، 24 شهریور 1398 - 13:31   
 
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها
 
   جنبش تشکیل حزب یا عضویت در احزاب  
  سخنرانی شهید بهشتی پیرامون نقش تشکیلات در پیشبرد انقلاب اسلامی ایران
اگر در جامعه‌ای حزب و تشکیلات رسمی نباشد، مسلمان در آن جامعه گروه‌هایی پیدا می‌شوند، اطراف هر شخصیتی و هر صاحب نفوذی، افرادی گردمی آیند و به جای آنکه احزاب و سازمان‌های متشکل باشند باندهای خطرناک فاقد تشکل و مسولیت وا نضباط تشکیلاتی بوجود می‌آیند که خطرشان برای وحدت چندین درجه بیشتر است،
  احزاب قدرت تفکر حزبی خود را با ارائه نظرات به موقع اثبات کنند
  ظهور احزاب سیاسی در عصر مشروطیت در ایران
در یک قرن گذشته، همچنان که نام جمهوری دموکراتیک برای تعریف نظام های توتالیتر مارکسیست به کار رفت، سازمان های حکومتی با نام احزاب نـیز در ایـن نـظام های اقتدارگرا به ماشین ادارۀ حکومت ها تبدیل شدند و نظام های تک حزبی نازیست، فاشیست و کـمونیست، مظهر اقـتدارگرایی جوامع مدرن صنعتی در قرن گذشته شدند. ولی چنین تجربیات سختی نیز، تأثیری در تعریف رابطۀ جدایی ناپذیر میان احـزاب سیاسی آزاد و دمـوکراسی نـداشت و وجود نظامی مردم سالار ولی فاقد احزاب همچنان ناممکن تلقی شد.
  هیج کشور توسعه یافته بدون نظام حزبی در جهان وجود ندارد.
  تصور اینکه قدرت احزاب در برابر قدرت حکومت است، اشتباه است
 
   آخرین مطالب  
  ‌ بررسی ایرادات قانون اساسی
  متهم بانک سرمایه: ۱۰۰ میلیارد تومان از اتهام خیانت در امانت مربوط به هادی رضوی است
  پناهیان و ایده «پول‌ها را جمع کنیم تا به جیب صهیونیست‌ها نرود» / پس از حوزه علمیه، «دبیرستان» پناهیان هم از راه رسید / «دبیرستان» پناهیان چقدر درآمد خواهد داشت؟ / از شهریه ۱۰ میلیونی «دبیرستان» تا برنامه ریزی برای تاسیس «دبستان» / آیا مدافع شفاف بودن آرای نمایندگان، درمورد فعالیت‌های اقتصادی خود شفاف‌سازی می‌کند؟
  چرا اماراتی ها تمایلی به مذاکره با شوروی برای جلوگیری از فروش تسلیحات به ایران نداشتند؟ / ابوظبی می گوید ایران از اعراب در برابر شوروی دفاع خواهد کرد
  قوام السلطنه؛جادوگر سیاست ایران تصاویر
  قوام السلطنه؛جادوگر سیاست ایران تصاویر
  برخی اقدامات و خدمات تاریخی و ماندگار احمد قوام السلطنه
  نواقص اساسی در قانون اساسی
  معرفی برادران رشیدیان و نقش آنها در کودتای ٢٨ مرداد
  تغییرات قانون اساسی در دوره پهلوی
  مجبور کردن شاه به همراهی با کودتای ٢٨ مرداد
آمریکا حامی کودتا بود نه طراح کودتا
  انگلیس اینگونه طراح اصلی کودتای ٢٨ مرداد بود

  اگر واقعا رای شفاف نمایندگان مجالس را می خواهید ساختار نظام حزبی در انتخابات را حاکم نمائید
  نقش طیب و شعبان جعفری در سقوط مصدق/ نیروهای شعبون در اختیار حکومت بودند
  دلایل صدرالساداتی از مفقودشدنشان
  پاسخ نماینده شجاع مجلس به یک منبری جسارت کننده به نمایندگان مردم
  طرفداری باهنر از شیوه رای مخفی نمایندگان مجلس
  رای مخفی و پنهان یکی از نقاط بارز انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران است
  کلیپ بسیار دیدنی رویارویی عبدالحمید ریگی(برادر عبدالمالک) با مادر خانم خود
  دخترمان را در خواب کشتند و سر پسرمان را بریدند / تصویر
ادامه آخرین مطالب
  بین الملل  

گزینه‌ ایران برای گام سوم؛ تهران این دفعه چه اقدام هسته ای خواهد کرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تسنیم نوشت: با نزدیک شدن به روز اعلام گام سوم ایران در کاهش تعهدات هسته‌ای، گمانه زنی‌ها درباره کم و کیف این مرحله افزایش یافته است. با توجه به لزوم جدی‌تر بودن گام سوم نسبت به دو گام قبلی، به نظر می‌رسد فردو یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای اجرای گام سوم باشد.
چهارشنبه، 13 شهریور 1398 - 12:03

آیا ضرب الاجل چهارمی در کار است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: گام سوم تعهدات برجامی در آستانه اجرا شدن است. چه شد که به اینجا رسید و چه خواهد شد؟
چهارشنبه، 13 شهریور 1398 - 12:00

ایران و آمریکا به دنبال جنگ نیستند؛ چه کسی جنگ افروزی می کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: خروج آمریکا از برجام، دوره ی جدیدی از تنش ها میان ایالات متحده و ایران را آغاز کرد که تحریم پایه ی اصلی آن است، تحریمی که از فروش نفت آغاز شد و به وزیر خارجه و رهبر ایران رسید و کماکان ادامه دارد.
سه شنبه، 12 شهریور 1398 - 12:21

مقاومت به دنبال "معادله تحمیل قواعد نبرد" / عملیات بعدی حزب الله چیست؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پاسخ قاطع حزب الله به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهونیستی در روزهای اخیر با واکنش ها و بازتاب های زیادی روبرو بوده است.
سه شنبه، 12 شهریور 1398 - 12:16

جزئیات برنامه‌های ظریف در سفر به مسکو/ لاوروف در تالار تشریفات میزبان است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امورخارجه کشورمان امروز در جریان سفر به مسکو، علاوه بر دیدار با وزیر امورخارجه روسیه ، عصر دوشنبه با جمعی از ایران شناسان روس و نمایندگان رسانه‌های دو کشور، در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره مهمترین تحولات منطقه، به ویژه برجام سخنرانی می‌کند.
دوشنبه، 11 شهریور 1398 - 16:40

چرا ظریف گفت برجام پشتوانه مقاومت است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر خارجه کشورمان در نشست اخیر خود با خبرنگاران به نکات مهمی در بحث منطقه ای اشاره کرد. آیا برجام مسبب صلح عرب ها با تهران شد؟
پنجشنبه، 17 مرداد 1398 - 17:31

ظریف: به عقب برگردیم،باز هم برجام را امضا می کنم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه در نشست خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی گفت به طیف مختلفی از سوالات پاسخ داد.
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 17:12

پاسخ‌های نیمه‌شب ظریف به هجوم کاربران به صفحه اینستاگرامش
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه کشورمان نیمه شب گذشته به سوالات کاربران صفحه اینستاگرام خود با صبر و حوصله پاسخ داد.
شنبه، 12 مرداد 1398 - 17:31

واکنش‌ها به اقدام خصمانه آمریکا علیه ظریف
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی وزارت امور خارجه و همچنین کارشناسان مسائل بین الملل به اقدام خصمانه آمریکا در تحریم وزیر خارجه کشورمان واکنش نشان داد.
پنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 17:29

پیشنهاد جیسون رضائیان به پمپئو و ظریف
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رضاییان طی مقاله ای در یک رسانه آمریکایی پیشنهاد مناظره وزرای خارجه ایران و آمریکا را مطرح کرده است.
پنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 17:28

مکر و حیله جدید علیه ایران/ در ذهن مقامات دولت ترامپ چه می‌گذرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اعلام تحریم ظریف از سوی آمریکا با واکنش ها رسانه های دنیا و همچنین موضوع گیری شخصیت های مختلف قرار گرفته است.
پنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 16:39

روایت ناخدای گریس-۱ از خشونت انگلیسی‌ها و زیاده‌خواهی بریتانیا از ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر خارجه انگلیس در اولین مصاحبه خود با نادیده گرفتن اقدام خصمانه کشورش علیه ایران از تهران خواست به مقررات بین المللی احترام بگذارد و نفتکش انگلیسی را آزاد کند که این موضوع با واکنش سفیر ایران در لندن مواجه شد.
چهارشنبه، 9 مرداد 1398 - 16:47

آیا آرزوی ترامپ محقق می‌شود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کارشناس مسائل بین الملل طی گفت و گویی پیامدهای انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر جدید بریتانیا را مورد بررسی قرار داد.
سه شنبه، 8 مرداد 1398 - 15:53

«خلیج فارس» قربانی نفت شیل/ وضع کنونی می‌تواند خطرآفرین باشد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کارشناس مسائل خاورمیانه دلیل اصلی افزایش تنش ها در خلیج فارس و تعدد حضور نظامیان آمریکایی در منطقه خصوصا در سعودی را برای خبرآنلاین تحلیل و بررسی کرده است.
دوشنبه، 7 مرداد 1398 - 12:55

آیا تهران با واشنگتن مذاکره خواهد کرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سیدعباس عراقچی معاون حقوقی وزارت خارجه کشورمان عازم وین شد. چرا اینبار نشست کمیسیون برجام متفاوت است؟ آیا این نشست مقدمات مذاکره با واشنگتن است؟
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 16:43

ایرانی ها می دانند چگونه بوریس جان را در آب های خلیج فارس صید کنند/گرمای منطقه آنها را به زباله دان تاریخ می سپارد/ایران استاد تحقیر کردن است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: زمان آن فرارسیده است تا چشم خود را به روی حوادثی که در این بحران کاملا ساختگی در خلیج فارس جریان دارد و دروغ هایی که ترامپ و سگ های دست آموزش در لندن تحویل ما می دهند و سیاه بازی های که راه انداخته اند، بازکنیم.
شنبه، 5 مرداد 1398 - 17:19

بن علوی چرا به تهران می آید؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: چند روز پس از سفر نخست وزیر عراق، اعزام فرستاده ویژه رییس جمهوری فرانسه و علنی تر شدن شکست عملی ائتلاف خود خوانده غربی – عربی در یمن، سفر مهم «یوسف بن علوی » وزیر مشاور در امور خارجه عمان، تهران را به کانون دیپلماسی منطقه و جهان تبدیل کرده است .
شنبه، 5 مرداد 1398 - 17:18

گزینه ای که ظریف برای اولین بار از آن سخن گفت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر خارجه کشورمان در سفر اخیر خود به نیویورک و همچنین آمریکای لاتین و آفریقا با شرکت در گفت و گوهای مختلف، دیدارها و نشست ها به تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
شنبه، 5 مرداد 1398 - 16:31

تنگه هرمز فقط این «ب» را کم داشت؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بوریس جانسون در حالی ساکن خانه شماره ۱۰ می‌شود که تنش میان تهران و لندن در چهل سال اخیر بی‌سابقه بوده است. آیا تنگه هرمز به این B نیاز دارد؟
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 17:44

بوریس جانسون نخست‌وزیر انگلیس شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: "بوریس جانسون" سرانجام امروز (سه‌شنبه) با آرای اکثریت اعضای حزب محافظه‌کار انگلیس به عنوان نخست وزیر این کشور انتخاب شد.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 18:35

ظریف از یک توافق خبر داد/عکس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد: : درباره همکاری های گسترده میان ایران و نیکاراگوا توافق کردیم.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 18:33

پوزخند عمران خان به ترامپ به جای پاسخ...!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تصویری از دیدار نخست وزیر پاکستان با رئیس جمهور آمریکا منتشر شده است که گویای هزاران حرف است! حرف هایی که در چشمان و لب های خندان عمران خان نهفته است. ترامپ بار دیگر شگفتی آفرید!
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 17:15

ظریف با مادورو دیدار کرد/ عکس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس جمهور ونزوئلا دیدار و رایزنی کرد.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 17:43

پاسخ نظامی در جنوب، قدرت دیپلماسی در غرب
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برخی از رسانه های خبری غرب مدعی شده اند که وزیر خارجه کشورمان در چارچوب برجام «بند غروب» را مطرح کرده است. این اخبار از سوری مراجع ذی صلاح تایید و رد نشده است. ایران اما طی روزهای گذشته نشان داده هم در دیپلماسی و مذاکره آماده و پرقدرت است و هم در دفاع از منافع خود.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 16:17

توقیف به وقت خلیج فارس،دلهره به وقت واشنگتن و لندن
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: توقیف نفتکش انگلیس از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران بازتاب گسترده ای داشته است. یک کارشناس حقوقی نیز معتقد است که ایران حق توقیف این نفتکش را داشته است.
شنبه، 29 تیر 1398 - 10:53

ادعای ریاض درباره مذاکره دیپلماتیک با تهران/سعودی: تماس هایی با ایران داشته ایم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل با اشاره به اینکه عربستان خواستار تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است، ادعا کرد که با تهران، تماس‌هایی صورت گرفته است.
جمعه، 28 تیر 1398 - 16:02

از پیش‌بینی انتخابات آمریکا تا بستن تنگه هزمر و شرط مذاکره با آمریکا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی مواضع ایران را درباره مسائل مروبط توافق هسته‌ای، فروش نفت ایران و تمایل دونالد ترامپ برای مذاکره با ایران تشریح کرد.
جمعه، 28 تیر 1398 - 16:00

آیا تحول تازه‌ای در راه است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برای اولین بار است که ظریف از گزینه ای سخن می گوید که می تواند آغازی برای مذاکره میان دو دشمن باشد.
جمعه، 28 تیر 1398 - 15:04

آیا واشنگتن می تواند تردد ظریف را محدود کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: به بهانه ی اعمال محدودیت تردد در صدور ویزای هیئت ایرانی در سفر به اجلاس شورای‌ اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل ذکر و یادآوری نکات حقوقی مبنی بر غیر قانونی بودن اقدام آمریکا، حائز اهمیت است.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 18:11

پولیتیکو: قرارداد دلخواه ترامپ همانند برجام است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: انتخاب نوشت: تارنمای پولیتیکو با اشاره به اختلاف‌های داخلی دولت آمریکا درباره ایران و مواضع دونالد ترامپ نوشت، «توافق بهتری» که مورد نظر رئیس جمهوری آمریکاست بسیار شبیه همان قرارداد اوباماست.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 18:09

از توهم مذاکرات موشکی تا محدودیت دیپلماتیک!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حقوقدان بین الملل در یک رشته توئیت به ادعاهای مقامات آمریکا مبنی بر مذاکرات موشکی با ایران پاسخ داد.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 16:39

طرح ائتلاف جهانی در تنگه هرمز چه هدفی دارد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بریتانیا زهر خود را ریخت. پنتاگون رسما اعلام کرد در تنگه هرمز و خلیج فارس یک ائتلاف با متحدان خود برای حفظ امنیت نفتکش ها تشکیل داده است. عواقب آن چه خواهد بود؟
جمعه، 21 تیر 1398 - 11:29

عقب‌نشینی آمریکا از تحریم ظریف/وزیر امور خارجه هفته آینده در نیویورک
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مقام‌های آمریکا بر خلاف ادعاهای سابق خود اکنون اعلام کرده‌اند فعلا قصد تحریم محمد جواد ظریف،وزیر امور خارجه ایران را ندارند.
جمعه، 21 تیر 1398 - 11:28

این روزها،ظریف واقعا تنهاست؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: این روزها، باید تاریخ یادآوری شود. این روزها باید گفته شود که چهل سال اخیر ایران چه دستاوردهایی داشته است و سرداران نظامی و دیپلماسی ما تا کنون برای کشور چه خدماتی داشته اند. این روزها وقت بدزبانی و درشت گویی و طعنه زدن نیست ؛وقت اتحاد است. این روزها وقت تنها گذاشتن سردار دیپلماسی نیست...
پنجشنبه، 20 تیر 1398 - 17:10

نشست ۱۹ تیر شورای حکام، محک جدید اروپاست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک دیپلمات اسبق کشورمان در گفتگو با خبرآنلاین می‌گوید نشست امروز شورای حکام آژانس که به درخواست آمریکا برگزار می‌شود موقعیت مناسب دیگری برای محک اروپایی‌هاست. سفیر سابق ایران در برزیل اعتقاد دارد که در این نشست هیچ اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد و نهایت خروجی آن یک بیانیه است.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 17:11

ایران از تلاش‌های فرانسه برای حفظ برجام استقبال کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن استقبال از نقش آفرینی فرانسه برای کاهش تنش و اجرای برجام گفت: فرانسوی‌ها بخشی از برجام هستند و تلاش آنها را در چارچوب برجام و جزو وظایفشان برای زنده نگه داشتن توافق هسته ای تلقی می‌کنیم.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 17:10

تلاش آمریکا برای تشکیل ائتلاف نظامی در خلیج‌فارس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مقام‌های آمریکا اعلام کرده‌اند تلاش دارند طی دو هفته آینده ائتلافی نظامی در آبهای اطراف ایران و یمن به بهانه آنچه حراست از این منطقه خوانده تشکیل دهد.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 17:09

تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات حزب‌الله لبنان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایسنا نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا چند مسئول بلند پایه دیگر حزب‌الله لبنان را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 17:08

فرستاده ویژه مکرون چه طرحی را به ظریف می‌رساند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پس از اجرا شدن گام دوم تعهدات برجامی از سوی ایران دیپلمات های اروپا بالاخره بعد از یک سال در حال تحرک هستند. امانوئل بن،فرستاده ویژه رئیس جمهوری فرانسه در حال مذاکرات مختلف در تهران است. در سر اروپایی ها چه می‌گذرد؟ آیا آنها به دنبال خروج از برجام هستند؟ یا احیای آن؟ اروپایی‌ها می‌توانند کاری برای کاهش تنش‌ها و تحقق انتظارات ایران انجام دهند؟
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 16:04

ابقای سفیر انگلیس در آمریکا/تنش‌ها میان واشنگتن و لندن افزایش پیدا می‌کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ترزا می،نخست وزیر انگلیس با وجود انتقادهای تند ترامپ اعلام کرده که سفیر این کشور در آمریکا هم چنان در سمت خود باقی خواهد ماند. افشای ایمیل‌های سفیر انگلیس که در آن به انتقاد از ترامپ پرداخته بود این روزها به بحث اصلی میان لندن و واشنگتن تبدیل شده است.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:23

ترامپ از فرانسه برای کاهش تنش‌ها با ایران کمک خواسته است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عبدالرضا فرجی‌راد، استاد ژئوپلیتیک و سفیر پیشین ایران در نروژ همزمان با سفر مشاور ارشد مکرون به تهران در گفت و گو با خبرآنلاین به بررسی رایزنی‌های فرانسه و احتمال موفقیت این کشور در کاهش تنش‌ها میان ایران و آمریکا پرداخته است.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:21

ایران رسماً از مرز ۳.۶۷ درصد غنی‌سازی گذشت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی سازمان انرژی اتمی، غنی سازی ۲۰ درصدی را از گزینه‌های مطرح در برنامه‌های مربوط به گام سوم کاهش تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: امروز از ۳.۶۷ درصد غنی سازی عبور کردیم.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 17:04

درخواست مقام ژاپنی از ایران در پی آغاز گام دوم برجام
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایسنا نوشت: معاون دبیرکل کابینه دولت ژاپن از ایران خواست تا به تعهداتش در برجام بازگردد.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 17:02

واکنش ترامپ به گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس‌جمهور آمریکا به گام دوم ایران در کاهش تعهدات برجامی‌اش واکنش نشان داد.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 16:43

فرصت جدید ایران به اروپا تا گام سوم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایران امروز وعده گام سوم را داد و اروپا 60 روز دیگر مهلت گرفت. درهفته‌های آینده در رفت و آمدهای دیپلماتیک مشخص می شود که این 60 روزها کارایی دارد یا خیر؟ تحولات اخیر اما نشان می‌دهد روزهای پرترافیک دیپلماسی در انتظار ایران است.
یکشنبه، 16 تیر 1398 - 16:44

ساعت‌های پایانی ضرب‌الاجل ایران به طرف‌های باقی‌مانده برجام
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ۶۰ روز ضرب الاجل ایران به طرف‌های برجام فردا به پایان رسید. آیا اروپا می‌تواند از وقوع بدترین حالت جلوگیری کند و مانع از شکست آرام آرام یک توافق جهانی به خاطر پایبند نبودن آمریکا به تعهداتش شود؟
شنبه، 15 تیر 1398 - 19:55

خطر واقعی در کمین است، کمربندها را محکم ببندید!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایران سطح ذخایر غنی سازی اورانیوم را به ۳۰۰ کیلوگرم افزایش داد، طبق گفته ظریف تنها بند ۳۶ برجام اجرایی شد و ایران توافق را نقض نکرده است. اما واکنش ها به این مساله به تهدیدات نظامی بدل شده است که در این گزارش می خوانید.
پنجشنبه، 13 تیر 1398 - 17:15

چه کسی جای موگرینی را می‌گیرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پس از سه روز بحث که حتی در دوره‌ای به نظر تبدیل به یک بن‌بست شده بود سرانجام سران اتحادیه اروپا نامزدهای مقام‌های ارشد این اتحادیه را مشخص کرده‌اند. اما شاید برای ایرانی‌ها یکی از مهمترین موارد جایگزینی فدریکا موگرینی است که بحث‌های داغ اما توام با احترام متقابل او با محمد جواد ظریف در جریان مذاکرات برجام مشهور است.
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 17:27

ترامپ مانند کارتر فردی مذهبی نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سفیر اسبق ایران در مراکش در گفت و گو با خبرآنلاین به بررسی علل شکل گیری جریان ترامپیسم در آمریکا پرداخت.
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 17:26

روزنامه فرانسوی: گول نمایش‌های ترامپ را نخورید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اتفاقات اخیر در جریان نشست گروه ۲۰ و همچنین سفر ترامپ به منطقه غیر نظامی میان دو کره، تصویر بسیار روشنی از استعداد بی نظیر رییس جمهور آمریکا برای بازیگری و نمایش را نشان داد.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 17:00

جریان ترامپیسم چگونه پدید آمد؛ آیا ایران کشوری تنها است؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک کارشناس ارشد مسائل عرب و خاورمیانه معتقد است که شیخ نشینان به دنبال جنگ علیه ایران بودند اما سقوط پهپاد آمریکا توسط ایران مانع از هدف آنها شد.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 11:16

با پایان ضرب‌الاجل ایران دوران پسابرجام جدیدی شکل می‌گیرد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: روزهای زیادی برای تعیین سرنوشت توافق اتمی ایران با ۵+۱ باقی نیست. روزهایی که برجام با خروج یکجانبه آمریکا به سختی نفس می‌کشد و بازیگران در تلاش برای احیای یک سند تاریخی هستند که پس از ۱۳ سال مذاکره به دست آمده بود. آینده برنامه اقدام جامع مشترک چه می‌شود؟ ایا زنده ماندن آن تنها به ایران بستگی دارد؟ اروپایی‌ها می‌توانند این توافق را زنده نگه دارند؟
دوشنبه، 10 تیر 1398 - 18:00

وقتی دختر ترامپ با هشتگ «ایوانکای ناخوانده» سوژه دنیا می‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاربران شبکه های اجتماعی با پخش شدن فیلمی از حضور ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا در مذاکرات گروه ۲۰ و بی‌توجهی مقام‌های سیاسی به او حضورش را در در مراسم‌های مختلف مورد تمسخر قرار داده اند که با جنجال های زیادی روبرو بوده است.
دوشنبه، 10 تیر 1398 - 16:20

سعودی چراغ سبز را روشن کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فارس نوشت: یک رسانه عربی با اشاره به تلاش نخبگان سعودی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نوشت، اینکه نخبگان سعودی بیایند و از ضرورت عادی‌سازی با اسرائیل بگویند، نشانه سلیقه سیاسی رهبرانشان است.
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 18:23

روایت اسکای‌نیوز از بازی خطرناک اروپا در قبال برجام
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فارس نوشت: شبکه اسکای‌نیوز در گزارشی با بیان اینکه پیشنهادات اروپا برای تسهیل تجارت با ایران ضعیف است، گزارش داد استراتژی ایران در این زمینه تعهدات کم در برابر تعهدات کم است.
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 18:21

آغاز شمارش معکوس ۱۰ روزه برای زنده ماندن برجام
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نشست مشترک کمیسیون برجام دیروز در حالی برگزار شد که بیانیه پایانی آن بر راه اندازی هر چه سریعتر اولین تراکنش اینستکس تاکید دارد. عباس عراقچی،معاون وزیر امور خارجه این نشست را قدمی رو به جلو اما ناکافی خوانده است. آیا اروپایی‌ها موفق می‌شوند خواسته‌های ایران را در مقابل تحریم‌های آمریکا تامین کنند؟
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 16:19

صلح سادات؛آغازی بر تراژدی خاورمیانه
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: امروز بحرین میزبان سرنوشت فلسطین است، همان کشور عربی که روزگاری آرمان جهان اسلام بود و امروز همان کشورهای عربی میزبان صهیونیست ها شده اند. امروز جوانی رعنا قرار است برای خاورمیانه تصمیم بگیرد. آیا معامله قرن به سرانجام می رسد؟
چهارشنبه، 5 تیر 1398 - 16:18

نیویورک تایمز: ایرانی‌ها تحریم‌های جدید را مسخره کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران پرداخته و اعلام کرده است ایرانی‌ها تحریم‌های جدید را مسخره کرده‌اند و با شوخی از آن استقبال شده است.
سه شنبه، 4 تیر 1398 - 16:44

از اقدامات حقوقی درباره پهپاد، تا آمدن یک دیپلمات انگلیسی به تهران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی دستگاه دیپلماسی ایران در نشست خبری هفتگی خود به سوال‌های مطرح درباره دیپلماسی پر ترافیک این روزهای کشور پاسخ داد.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 18:02

زنگ خطر نتایج انتخابات استانبول برای آینده اردوغان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک کارشناس مسائل ترکیه در گفت‌وگو با خبرآنلاین تاکید دارد که نتایج انتخابات شهرداری استانبول که شب گذشته به صورت غیررسمی مشخص شد آینده اردوغان و حزبش را رقم می‌زند.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 18:01

چرا آمریکا توان حمله به ایران را ندارد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دو کارشناس با انتشار تحلیلی به بررسی تبعات حمله نظامی آمریکا به ایران پرداخته‌اند.
یکشنبه، 2 تیر 1398 - 16:43

اختلاف شدید ترامپ با بولتون درباره حمله به ایران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: با گذشت ۳ روز از سرنگونی پهپاد ‌آمریکا توسط ایران روزنامه وال استریت ژورنال از اختلافات گسترده ترامپ با تیم امنیت ملی خود بر سر طرح‌های آنها برای حمله به ایران خبر داده است.
یکشنبه، 2 تیر 1398 - 16:43

پسر مرسی، قاتل پدرش را معرفی کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ایسنا نوشت: پسر محمد مرسی، رئیس جمهور پیشین مصر عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری کنونی این کشور و مسئولان نظام او را متهم به قتل پدرش کرد.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:51

ژنرال آمریکایی: مسیر را درباره ایران اشتباه رفتیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ترامپ باید بپذیرد که استراتژی بردن ایران به گوشه رینگ، رفتارهای این کشور را تهاجمی تر خواهد کرد و این مسئله می تواند بر جریان عبور و مرور جهانی نفت تأثیر بگذارد
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:34

چطور ترامپ از حمله به ایران منصرف شد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: هنوز پس از گذشت یک روز از سرنگونی پهپاد نظامی آمریکا توسط ایران این ماجرا مهمترین خبر رسانه‌های جهان است. اما سرنگون شدن این هواپیمای بدون سرنشین چرا اهمیت دارد و اوضاع در منطقه به کجا رسیده است؟ چرا اقدام ایران مهم و راهبردی بود و معادلات آمریکایی‌ها را تغییر داد؟
جمعه، 31 خرداد 1398 - 12:49

واکنش ترامپ به سرنگونی پهپاد نظامی آمریکا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تسنیم نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توئیتری به سرنگونی پهپاد نظامی این کشور بر فراز ایران واکنش نشان داد.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 18:05

تصاویر خاکسپاری امنیتی مرسی در قاهره
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمد مرسی، اولین رئیس جمهور دمکراتیک مصر صبح امروز در مقبره شرقی قاهره با حضور خانواده و وکیل مدافعش و با حضور نیروهای امنیتی به خاک سپرده شد.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 16:23

شمارش معکوس برجامی ایران و واکنش‌های جهانی/ پرونده
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اقدام تازه ایران مبنی بر دور تازه کاهش تعهدات برجامی با واکنش های بین المللی متفاوتی همراه بوده است. روز گذشته خبر عبور ایران از سقف ۳۰۰ کیلوگرمی اورانیوم غنی‌شده طی ۱۰ روز آینده به سرعت تبدیل به تیتر یک رسانه‌های جهان شد. این پرونده‌ای از ماجرا و واکنش‌های به آن است.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 16:22

ایران امروز چه تعهدات هسته‌ای را کاهش می‌دهد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: خبرنگاران رسانه‌های مختلف اکنون راهی تاسیسات هسته‌ای اراک شده‌اند تا به صورت رسمی از اقدامات جدید ایران در کاهش برخی تعهدات برجامی رونمایی شود. اما قرار است ایران در مقابل عمل نکردن طرف‌های برجام به تعهدات خود چه اقدامات جدیدی صورت دهد؟
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 16:34

ایران با چه راهبردی می تواند توازن منطقه ای را به نفع خود حفظ کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تنش میان واشنگتن و تهران منطقه را بیش از سال‌های گذشته امنیتی‌تر کرده است. این روزها ایران دچار تنش ناجوانمردانه‌ای در برابر دشمنانش شده است. آیا در این تنش سیاسی، ایران دوستی در منطقه دارد؟ زیر سیستم‌ها چه کمکی به جمهوری اسلامی می‌کنند؟
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 16:44

چطور نقشه آمریکایی‌ها برای متهم کردن ایران شکست خورد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پس از حمله به دو نفتکش در دریای عمان همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به تهران و ملاقات او با مقام معظم رهبری مقام‌های آمریکا و متحدانش تلاش گسترده‌ای برای متهم کردن ایران شروع کرده‌اند. آمریکایی‌ها با هسته تیم ب حالا به جای ارائه دلیل و مدرک، بیشتر می‌خواهند با نبردی رسانه‌ای ایران را تحت فشار قرار دهند. به همین خاطر بود که امروز صبح اول وقت(به وقت آمریکا) ترامپ خودش دست به مصاحبه‌ای زنده و تلفنی با شبکه محبوبش فاکس زد.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 19:02

چرا همزمان با دیدار تاریخی آبه از ایران حملات به نفتکش‌ها صورت گرفت؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران،حملات خرابکارانه‌ای در دریای عمان صورت گرفت. چنین حرکتی که محمد جواد ظریف مشکوک بودن را برای توصیف آن کافی نمی‌داند بازی جدیدی از سوی تیم بی به حساب می‌آید که بارها برای کشاندن منطقه به جنگ و تنش بیشتر تلاش کرده‌اند. آنها بار دیگر پیام واضحی را به دنیا مخابره کردند؛ آنها صلح نمی خواهند! آرزو و رویای آنها جنگ است.
پنجشنبه، 23 خرداد 1398 - 18:06

«آتش‌بس اقتصادی»میان ایران و آمریکا؛دستاورد احتمالی سفر آبه به تهران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در هفته پر ترافیک دیپلماسی ایران همه نگاه‌ها به فردا و سفر شینزو آبه،نخست وزیر ژاپن به تهران دوخته شده است. اولین سفر یک نخست وزیر ژاپن به ایران پس از انقلاب در حساس‌ترین مقطع ممکن صورت می‌گیرد و مذاکرات مقام‌های ژاپنی از سوی بسیاری از تحلیلگران به عنوان میانجی‌گری میان ایران و آمریکا تلقی می‌شود.
سه شنبه، 21 خرداد 1398 - 12:35

روزنامۀ فرانسوی: ایران کارت‌های مهمی در مقابل آمریکا دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بسیاری بر این باورند که ایالات متحده آمریکا یک امپراتوری در حال زوال است؛ به نفس افتادن نئولیبرالیسم اقتصادی، زیر سوال رفتن دمکراسی به خصوص نسخۀ آمریکایی، رقابت با چین و پیشی گرفتن از آمریکا دلایلی است که برای این فرضیه مطرح می شود.
سه شنبه، 21 خرداد 1398 - 12:13

دستیابی ریاض به سلاح کشتار جمعی؛ آیا عربستان با ایران رقابت می کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رسانه های خبری آمریکا از دستیابی عربستان به تسلیحاتی مشابه سلاح کشتار جمعی خبر دادند. رقابت تسلیحاتی بی سابقه شیخ نشینان عربی، امنیت منطقه را به کجا خواهد کشاند؟
شنبه، 18 خرداد 1398 - 15:49

پمپئو: آماده‌ایم بدون هیچ پیش‌شرطی با ایران مذاکره کنیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه آمریکا در سفری غیرمنتظره به سوئیس اعلام کرده واشنگتن آماده‌ است بدون هیچ شرطی با تهران گفت,گو کند.
یکشنبه، 12 خرداد 1398 - 16:56

«معامله قرن»؛ خنجر از پشت به فلسطین
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دولت آمریکا سرمایه‌گذاری گسترده تبلیغاتی برای به سرانجام رساندن طرحی جدید در خاورمیانه مشهور به «معامله قرن» دارد؛طرحی که حتی حقوق اصلی فلسطینی‌ها را که در قوانین بین‌المللی هم بر آن تاکید شده زیر پا می‌گذارد و نقض می‌کند. ترامپ مانند مسائل دیگر به دنبال استفاده تبلیغاتی از این ماجرا با ادعای حل و فصل مناقشه فلسطین است.
پنجشنبه، 9 خرداد 1398 - 17:12

شکست بزرگ برای نتانیاهو،انتخابات اسرائیل تجدید می شود!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دو ماه پس از برد خفیف بنیامین نتانیاهو در انتخاباتی پر سر و صدا در دولت رژیم صهیونیستی، حالا انتخابات در اراضی اشغالی تجدید می شود.
پنجشنبه، 9 خرداد 1398 - 17:10

عراقچی: برای هر سناریویی در مقابل آمریکا آماده هستیم، از مذاکره تا جنگ
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در مصاحبه‌ای از آمادگی ایران برای هر نوع سناریو و روندی در مقابل آمریکا از جمله مقابله با هر گونه اقدام نظامی خبر داده است. وی تاکید کرده عناصری هستند که تلاش دارند آمریکا را به جنگ با ایران ترغیب کنند.
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 17:14

شکستی که محافظه‌کاران از زمان چرچیل به خود ندیدند!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بانوی روزهای سخت استعفا داد و سکان برگزیت را به طرفداران خروج تقدیم کرد. با شکست نسبی این حزب در انتخابات پارلمان اروپا و بدترین عملکرد در ۲۰۰ سال گذشته اوضاع این حزب به کجا پیش می‌رود؟
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 15:58

سخنگوی وزارت امور خارجه: ایران به لفاظی‌های آمریکا توجه ندارد/ تغییر رویکرد آنها مهم است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص اظهارات اخیر رییس جمهوری آمریکا در ژاپن گفت: جمهوری اسلامی چندان به سخنان و لفاظی‌ها توجه ندارد. مهم این است که تغییر لحن به تغییر رویکرد و رفتار منجر شود. ما براساس آنچه مشاهده می‌کنیم و آثاری که بر ما و منطقه مترتب است، تصمیم‌گیری‌ می‌کنیم.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 16:15

نشست جدید صلح با طالبان در مسکو
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ملا عبدالغنی برادر،معاون گروه طالبان و رئیس دفتر این گروه در قطر برای اولین بار در سفری بین‌المللی با رفتن به مسکو در نشست مذاکرات صلح افغانستان شرکت کرده است.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 15:58

حملات ترکیه به شمال عراق
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزارت دفاع ترکیه از آغاز عملیات نظامی برای هدف قرار دادن مخفیگاه‌های شورشیان کرد در منطقه "هارقوق" در شمال عراق خبر داد.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 15:56

ظریف: پیشنهاد ایران روی میز است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که تهران پیش از این پیشنهادات مختلفی برای امضای معاهده عدم تعرض با همه کشورهای منطقه خلیج فارس ارائه کرده است که این پیشنهادات همچنان روی میز است.
یکشنبه، 5 خرداد 1398 - 12:28

مسئله‌ای که برهم صالح در دیدار با ظریف مطرح کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جمهوری عراق در دیدار با وزیر خارجه کشورمان تقویت مناسبات با ایران عامل ثبات در منطقه دانست.
یکشنبه، 5 خرداد 1398 - 11:57

ترزامی رسما خبر برکناری‌اش را اعلام کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ترزا می،‌ نخست وزیر بریتانیا اعلام کرد که تا دو هفته دیگر از رهبری حزب حاکم محافظه کار و نخست وزیری کناره گیری خواهد کرد.
جمعه، 3 خرداد 1398 - 15:46

افزایش تنش در کاخ سفید/ پمپئو و بولتون رو در روی هم قرار گرفتند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: چند منبع مختلف به شبکه خبری سی ان ان گفتند که روش محاسبه گر بولتون چندان مورد رضایت پمپئو نبوده و باعث شده این نگرانی به وجود آید که بولتون پای خود را از نقش مشاور امنیت ملی فراتر گذاشته و به حیطه اختیارات وزیر امور خارجه تجاوز کرده باشد.
پنجشنبه، 2 خرداد 1398 - 16:47

موسویان: ترامپ می‌تواند به میزمذاکره با ایران برگردد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: «سید حسین موسویان» پژوهشگر دانشگاه پرینستون و عضو پیشین گروه مذاکره کننده هسته ای در گفتگویی تلویزیونی تاکید کرد که آمریکا می تواند با بازگشت به برجام، به میزمذاکره با ایران برگردد.
چهارشنبه، 1 خرداد 1398 - 17:26

حال پرزیدنت خوش نیست!
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جمهوری آمریکا با توئیت های مکرر خود علیه ایران نشان داده است که از فهم سیاست خارجی عاجز است و اینکه او نمی داند دقیقا از ایرانی ها چه می خواهد؟
سه شنبه، 31 اردیبهشت 1398 - 17:18

چه کسی از یک جنگ خانمان سوز ممانعت می کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: شفقنا نوشت: هنوز، تب ماجراهای ایران- آمریکا در رسانه‌های غربی فرو ننشسته و همچنان بیشترین تحلیل‌ها و گمانه‌زنی‌های رسانه‌های غربی درباره احتمال وقوع درگیری مستقیم نظامی میان ایران و آمریکا منتشر می‌شود.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:38

الجبیر درباره حوادث منطقه سکوت را شکست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر مشاور سعودی گفت: ریاض خواهان استقرار و ثبات و صلح در منطقه است و کشورهای خلیج (فارس) نیر خواهان استقرار و صلح و ثبات هستند.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:37

پایان سفر آسیایی ظریف/ وزیر خارجه: جنگی در کار نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از سفر به چهار کشور ترکمنستان، هند، ژاپن و چین و گفتگو و رایزنی با مقامات این کشورها پکن را به مقصد تهران ترک کرد.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 16:30

جان بولتون: کمک! کمک! من توسط یک کشور بزرگ خاورمیانه هدف قرار گرفتم!/ عکس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نشریه محبوب دانشجویان آمریکا راهبرد مشاور امنیت ملی آمریکا را به سخره گرفت.
شنبه، 28 اردیبهشت 1398 - 16:29

پمپئو: درحال فشار برای عقب برگرداندن ایرانیم/اوباما کوتاه آمد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای با اشاره به افزایش تنش‌ها میان واشنگتن و تهران اذعان کرد آمریکا برای به عقب برگرداندن ایران، به این کشور فشار وارد می‌کند.
جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 17:21

ظریف در بدو ورود به چین: جامعه جهانی باید برجام را نجات دهد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور گفتگو و رایزنی های سیاسی در خصوص روابط دو جانبه و مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی از جمله برجام و تحرکات بی ثبات کننده آمریکا وارد پکن شد.
جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 17:09

هشدار ریچارد هاس به ترامپ: جنگ تهران را قوی‌تر می‌کند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: توئیتر حالا بلای جان دونالد ترامپ شده است. او در رسانه مورد علاقه‌اش با انتقاد روبرو شده است .تلاش‌هایش برای ایجاد فشار علیه ایران اثر عکس داشته است.
جمعه، 27 اردیبهشت 1398 - 16:38

برنی سندرز: آمریکا باید ایران و عربستان را به مذاکره سه جانبه دعوت کند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یکی از مطرح ترین کاندیدا ها در انتخابات 2020 امریکا؛ سیاست راهبردی ترامپ علیه ایران را نقد کرد.
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 15:17

بعیدی‌نژاد: ترامپ از پیامدهای درگیری نظامی آگاه است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بعیدی‌نژاد: ترامپ می‌داند درگیری نظامی، چه هزینه‌هایی برای آمریکا خواهد داشت.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 16:28

پمپئو: به فشار حداکثری علیه ایران ادامه می‌دهیم/ لاوروف: با پمپئو اختلافات زیادی درباره برجام داریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر خارجه روسیه و وزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری مشترک روز سه‌شنبه درباره مسائل مختلف اظهارنظر کردند.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 16:27

زمان گفتگوی رهبران عربستان و ایران فرا رسیده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دو کارشناس ارشد سعودی و ایرانی، در تحلیلی عنوان کردند که کلید صلح در منطقه به دست ایران و عربستان است.
سه شنبه، 24 اردیبهشت 1398 - 18:05

صفحه بعد
 
پربحث ترین
 
  مجبور کردن شاه به همراهی با کودتای ٢٨ مرداد
  تغییرات قانون اساسی در دوره پهلوی
  معرفی برادران رشیدیان و نقش آنها در کودتای ٢٨ مرداد
  برخی اقدامات و خدمات تاریخی و ماندگار احمد قوام السلطنه
  قوام السلطنه؛جادوگر سیاست ایران تصاویر
  قوام السلطنه؛جادوگر سیاست ایران تصاویر
  نواقص اساسی در قانون اساسی
  ‌ بررسی ایرادات قانون اساسی
  چرا اماراتی ها تمایلی به مذاکره با شوروی برای جلوگیری از فروش تسلیحات به ایران نداشتند؟ / ابوظبی می گوید ایران از اعراب در برابر شوروی دفاع خواهد کرد
  متهم بانک سرمایه: ۱۰۰ میلیارد تومان از اتهام خیانت در امانت مربوط به هادی رضوی است
  پناهیان و ایده «پول‌ها را جمع کنیم تا به جیب صهیونیست‌ها نرود» / پس از حوزه علمیه، «دبیرستان» پناهیان هم از راه رسید / «دبیرستان» پناهیان چقدر درآمد خواهد داشت؟ / از شهریه ۱۰ میلیونی «دبیرستان» تا برنامه ریزی برای تاسیس «دبستان» / آیا مدافع شفاف بودن آرای نمایندگان، درمورد فعالیت‌های اقتصادی خود شفاف‌سازی می‌کند؟
 
   پایگاه های دیگر  
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما:09125391656 ::  پیوندها ::  نسخه موبایل:09124030118 ::  RSS ::  نسخه تلکس
© اندیشه ها1389
طراحی و اجرا: خبرافزار