تماس با ما   |  پیوندها   |  درباره ما   |  RSS   |  جستجوی پیشرفته  
  صفحه اول     ارسال خبر به اندیشه ها     خبرنامه پیامکی  
دوشنبه، 28 مرداد 1398 - 05:36   
 
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها
 
   جنبش تشکیل حزب یا عضویت در احزاب  
  احزاب قدرت تفکر حزبی خود را با ارائه نظرات به موقع اثبات کنند
  ظهور احزاب سیاسی در عصر مشروطیت در ایران
در یک قرن گذشته، همچنان که نام جمهوری دموکراتیک برای تعریف نظام های توتالیتر مارکسیست به کار رفت، سازمان های حکومتی با نام احزاب نـیز در ایـن نـظام های اقتدارگرا به ماشین ادارۀ حکومت ها تبدیل شدند و نظام های تک حزبی نازیست، فاشیست و کـمونیست، مظهر اقـتدارگرایی جوامع مدرن صنعتی در قرن گذشته شدند. ولی چنین تجربیات سختی نیز، تأثیری در تعریف رابطۀ جدایی ناپذیر میان احـزاب سیاسی آزاد و دمـوکراسی نـداشت و وجود نظامی مردم سالار ولی فاقد احزاب همچنان ناممکن تلقی شد.
  هیج کشور توسعه یافته بدون نظام حزبی در جهان وجود ندارد.
  تصور اینکه قدرت احزاب در برابر قدرت حکومت است، اشتباه است
  احزاب و نقد قدرت
 
   آخرین مطالب  
  نقش احزاب در قدرت سیاسی زنان
  احزاب قدرت تفکر حزبی خود را با ارائه نظرات به موقع اثبات کنند
  ماجرای نخستین لایحه مطبوعات و توقیف بیش از ۱۰ روزنامه و نشریه
  یادداشت‌های علم، یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۵۱ / شاه: خبرنگار گاردین آن‌قدر پدرسوختگی کرده که حدی بر آن متصور نیست
  روح‌الله حسینیان: مرحوم هاشمی گفت در جلسه سران ۳ قوه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نتوانست ثابت کند سعید امامی جاسوس بوده است
  روایت سفارت آمریکا در سال ۱۳۶۵ از اظهارات آیت الله هاشمی در مورد مک فارلین و ماجرای گروگان‌های آمریکایی و فرانسوی در لبنان
  ظهور احزاب سیاسی در عصر مشروطیت در ایران
  ۴ سال پس از فاجعه منا؛‌ چرا اطلاعات برچسب‌های روی تابوت با اجساد مطابقت نداشت؟/ قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران پاسخ می‌دهد
  نقشه مخفیانه و فوق العاده خطرناک ژاپن در ماههای پایانی جنگ جهانی دوم چه بود؟ / طراحی موشک های حاوی طاعون برای زمینگیر کردن آمریکایی ها
  ماجرای ارتش فرضی بریتانیا در جنگ جهانی دوم چه بود؟
احزاب مردمی شاه کلید توسعه پایدار هستند
  هیج کشور توسعه یافته بدون نظام حزبی در جهان وجود ندارد.

  دکتر مصدق: اعتراف می‌کنم که راجع به استعفا خطای بزرگی مرتکب شدم
  تصور اینکه قدرت احزاب در برابر قدرت حکومت است، اشتباه است
  رضا حسنی‌خو مدیرعامل استقلال برادر احسان علیخانی است +عکس
  دو چیز در دربار ایران اسباب ترقی است؛ واسطه داشتن از خواجه‌ها و زن‌ها یا قوم‌وخویش معتبر
  چرا ظریف گفت برجام پشتوانه مقاومت است؟
  حدادی:به قول علی دبیر،نان دلم را می‌خورم
  احزاب و نقد قدرت
  بدن‌سازی، غذا، طلوع بدریخت‌انگاری؛ روایتی از یک اختلال
  نقشه شورای وحدت برای انتخابات ۹۸؛ سوار شدن بر موج نارضایتی مردم
ادامه آخرین مطالب
  سیاسی  

نقشه شورای وحدت برای انتخابات ۹۸؛ سوار شدن بر موج نارضایتی مردم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در فاصله ۶ ماهه باقیمانده تا انتخابات اسفندماه و در روزهایی که اصولگرایان سیاست به دنبال سازوکاری برای وحدت می گردند، حدادعادل و طیف سیاسی همراه با او از نقشه انتخاباتی خود رونمایی کردند، نقشه ای فرصت طلبانه که حکایت از خالی بودن دست این طیف از سیاسیون برای ارائه برنامه ای کارشناسی شده و ایجابی به مردم برای کسب رأی دارد.
پنجشنبه، 17 مرداد 1398 - 14:59

جهانگیری: از اختیاراتم راضی هستم/ رابطه خوبی با رئیس جمهور دارم/خود ترامپ می‌گوید کسی حریف ظریف نمی‌شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون اول رئیس جمهور گفت: آقای ظریف یک شخصیت بسیار فعال، دانشمند و تاثیرگذار در مجامع بین المللی است و همگان از جمله خود ترامپ به نقش ارزنده آقای ظریف اعتراف کرد. خود ترامپ می گوید زمانی که دیدم وزیر امور خارجه ایران با منطق و استدلال در مذاکرات صحبت می کند گفتم نیروهای آمریکایی حریف او نمی شوند.
چهارشنبه، 16 مرداد 1398 - 16:43

چمران: زمان اختلاف‌افکنی نیست، همه باید از ظریف حمایت کنیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهدی چمران می گوید: زمانی که در تقابل با دشمن قرار داریم باید تمامی طیف‌های سیاسی در یک جبهه مشترک قرار داشته باشند و باید از شخص ظریف که مورد تحریم غیرقانونی آمریکا قرارگرفته است دلجویی و حمایت شود.
چهارشنبه، 16 مرداد 1398 - 16:40

روحانی: آمریکا از تغییر نظام ایران کاملا مأیوس شده است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم ما سال گذشته، سال سختی را گذراندند و امسال هم سال سختی را خواهند گذراند، گفت: منابع و توان دولت محدود است اما صبر و تحمل مردم نامحدود است.
چهارشنبه، 16 مرداد 1398 - 16:30

اولتیماتوم موحدی کرمانی به تقوی بخاطر حضور در جلسات شورای وحدت بدون هماهنگی با جامعه روحانیت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: آیت‌الله موحدی کرمانی رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به سیدرضا تقوی یکی از اعضای این تشکل روحانی، درباره شرکت در جلسات شورای وحدت بدون هماهنگی با جامعه روحانیت، هشدار داده است.
سه شنبه، 15 مرداد 1398 - 17:24

5 دلیل برای رد توهم پیروزی قطعی نواصولگراها در انتخابات مجلس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: طیفی از اصولگرایان می‌گویند پیروز قاطع انتخابات مجلس یازدهم هستند اما با نگاه و تحلیلی دقیق‌تر می‌توان گفت دستی که روی رینگ انتخابات ۹۸ بالا می‌رود حتی اگر دست اصلاح طلبان نباشد، دست طیف راست افراطی جریان اصولگرا هم نخواهد بود.
سه شنبه، 15 مرداد 1398 - 17:22

دو روی حمایت سردار سلیمانی از ظریف؛ از انتقاد به گاندوسازان تا پیام به کاخ سفیدی‌ها
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: برای چندمین بار طی روزهای اخیر، سردار سلیمانی از محمدجواد ظریف حمایت کرد.
سه شنبه، 15 مرداد 1398 - 17:19

مقر دلواپسان «زبانِ نقره‌ای» ظریف؛ از توپخانه تا کاخ سفید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: ذوق‌زدگی آشکار و نهان افراد معلوم‌الحال در داخل و جریانات نشان‌دار در بیرون از تحریم ظریف، جملگی از یک درد مشترک و عمیق حکایت دارند؛ دردی به نام «محمدجوادظریف». دیپلماتی که شش سال است امان‌شان را بریده است.
سه شنبه، 15 مرداد 1398 - 17:05

زیباکلام: با وجود گزینش و مچ‌گیری، بازهم فساد مدیران زیاد است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: مادامی که اقتصاد دولتی پا برجاست، باز هم مفاسد اقتصادی وجود دارد. شما نگاه کنید همه مشاغل از بیمه گرفته تا هر شغل دیگری، منتهی به دولت و اقتصاد دولتی می‌شود.
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 17:31

راهکار بهزاد نبوی به اصلاح‌طلبان برای انتخابات۹۸/ با نرخ ارز بازی می‌کنند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بهزاد نبوی می گوید: دولت روحانی بهترین کاری که یک دولت بعد از انقلاب می‌توانست بکند، یعنی امضای برجام را انجام داده است، که واقعا یک کار تحسین برانگیز است، ولی وقتی دوستان تندروی خودمان در داخل، هم صدا با آقای ترامپ نمی‌خواهند بگذارند نتیجه‌ای از برجام به دست آید، آقای روحانی چه‌ می‌تواند بکند؟!
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 17:18

پلیس را نباید درگیر مقوله حجاب کنیم/ برخورد سخت و خشن با مولفه های فرهنگی اثرگذار نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک فعال سیاسب اصلاح‌طلب گفت: باتوجه به اینکه حجاب یک مقوله فرهنگی است نباید برخورد سختی برای حل معضلات مربوط به آن صورت گیرد.
دوشنبه، 14 مرداد 1398 - 17:02

سعید جلیلی آستین‌ها را بالا زد/ «اصلحِ پایداری‌ها» در رویای ریاست مجلس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سعید جلیلی که مدتیست بازهم نقد سیاست‌ خارجی دولت را محور سخنرانی ها و اظهارنظرهایش قرار داده است این روزها در لیست افرادی دیده می شود که نگاهش را از پاستور گرفته و به سمت بهارستان دوخته است تا شاید در یک کارزار انتخاباتی دیگر شانسی برای پیروزی خود بیاید.
یکشنبه، 13 مرداد 1398 - 17:35

ربیعی دعوت کاخ‌سفید از ظریف را تایید کرد/ چشم به دموکرات‌ها نداریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی دولت با اشاره به حمایت های رهبری از وزیرخارجه گفت: اخیرا شاهد حمایت مقام معظم رهبری از ظریف بودیم. حمایت چندین باره رهبری از ظریف که فرمانده دستگاه سیاست خارجی کشور است موید نادرستی تحلیل کاخ سفید درباره او است.
یکشنبه، 13 مرداد 1398 - 16:17

وزارت کشور واسطه بین اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان می‌شود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دبیرکل حزب کار می گوید: طبیعتا در فرایند گفت‌وگوهای اصلاح‌طلبان با نهادهای انتخاباتی و تاثیرگذار، شورای نگهبان هم قرار دارد.
شنبه، 12 مرداد 1398 - 17:51

الویری: حتی یک رأی ریزشی اصلاح‌طلبان به صندوق اصولگراها نمی‌رود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان می گوید: در انتخابات پیش رو از جریان اصلاح‌طلبی در نهایت یک صدا و یک پیام بیرون خواهد آمد و انشقاقی در کار نخواهد بود.
شنبه، 12 مرداد 1398 - 17:48

واکنش سپاه پاسداران و ستاد کل نیروهای مسلح به تحریم ظریف از سوی آمریکا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت و مضحک خواندن اقدام غیر قانونی و نابخردانه آمریکا در قرار دادن نام وزیر امور خارجه کشورمان در فهرست تحریمی واشنگتن، از هماوردی و تلاش ظریف در جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی علیه دشمن و همراهی و همدلی در سایر عرصه های اقتدار بخشی نظام قدردانی کرد.
پنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 16:50

حضرتی: در نظام حزبی، نظارت‌ استصوابی توسط احزاب صورت می‌گیرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قائم مقام حزب اعتماد ملی می گوید: اگر همه کاندیداهای اصلاح طلب را رد صلاحیت کردند، مسئولیت از گردن ما ساقط است. آن زمان است که دیگر منِ اصلاح طلب فقط به لحاظ عرق ملی از مردم می‌خواهم در انتخابات شرکت کنند.
پنجشنبه، 10 مرداد 1398 - 16:49

نواحمدی‌نژادی‌ها در راه مجلس/ پشت‌پرده تحرکات جدید احمدی‌نژاد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: احمدی‌نژاد احتمالاً برنامه ویژه‌ای برای ۱۴۰۰ خواهد داشت. او حتی با علم به رد صلاحیت با اهدافی دیگر در انتخابات ثبت‌نام می‌کند و بعید است فضای مجانی و نامحدود نام‌نویسی انتخاباتی را مفت از کف بدهد. اما جدیدترین سناریوی انتخاباتی او برای اسفند ۹۸ نوشته خواهد شد.
چهارشنبه، 9 مرداد 1398 - 16:01

پدیده‌ تلخ باج‌گیری زیر سقف مجلس/ استفاده غیرقانونی از جایگاه‌ نمایندگی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو اسبق کمیسیون اصل ۹۰ می گوید: متاسفانه وقتی فردی وارد مجلس می‌شود که در حد و اندازه آن صندلی نیست طبیعی است که وسوسه می‌شود و به سمت باج گیری حرکت می کند.
چهارشنبه، 9 مرداد 1398 - 15:24

برخوردهای قهری با مردم جز تنش دستاورد دیگری برای جامعه ندارد/ایجاد فضای تنش در جامعه سبب می شود تا کشور با بحران جدیدی روبرو شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک فعال سیاسی گفت: برای حل مشکلات و معضلات اجتماعی کشور باید اقدامات فرهنگی انجام داد چراکه استفاده از برخوردهای قهری جز تنش دستاورد دیگری ندارد.
چهارشنبه، 9 مرداد 1398 - 14:40

انتخابات الکترونیک؛ از اصرار وزارت کشور تا تردیدهای شورای نگهبان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: انتخابات شورایاری ها در حالی به صورت کاملا الکترونیکی برگزار شد که بسیاری آن را تجربه ای موفق و قابل تعمیم به انتخابات آینده مجلس ارزیابی کردند.
سه شنبه، 8 مرداد 1398 - 16:02

عباس عبدی: تصمیمات شورای نگهبان مطابق قانون باشد نه سلیقه‌ای
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عباس عبدی می گوید:درباره حضور اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس در صورت ردصلاحیت‌ها، گفت: با شرایط کنونی فکر نمی‌کنم این انتخابات بتواند مانند گذشته و با مشارکت بالا همراه باشد مگر اینکه تغییراتی حاصل شود که جامعه را نسبت به خروجی آن مطمئن کند و امیدوار شوند که می‌توانند مجلسی چون مجالس اولیه و نه هفتم به بعد شکل دهند.
سه شنبه، 8 مرداد 1398 - 16:00

باهنر خبر داد: شورای وحدت علی لاریجانی را دعوت نکرد/ نسبت به این تصمیمشان نقد داریم/ آقای دکتر کاملا در جریان اصولگرایی تعریف می شود/چون با دولت روحانی کار می کنند کمتر قبولشان دارند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر پایداری فکر کند که خودش جدا یک مغازه باز کند مثلا می تواند توفیق داشته باشد، حتما به جریان اصولگرایی ضربه می زند ولی نتیجه اش هم توفیق پایداری نخواهد بود.
دوشنبه، 7 مرداد 1398 - 12:57

میرتاج‌الدینی: فضا را مدیریت کنیم، مجلس بعدی اصولگراست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: میرتاج‌الدینی می‌گوید: اگر اصولگرایان بتواند وضعیت فعلی را درست مدیریت کنند و برای مشکلات اقتصادی راه‌حل ارائه بدهند، مجلس آینده مجلس اصولگرا خواهد بود.
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 17:25

ربیعی:خبرنگار ما می‌تواند با پمپئو مصاحبه کند/دولت دوتابعیتی ندارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی دولت گفت: ما برای توقیف کشتی انگلیسی بر اساس حسن نیت تصمیم گرفتیم.
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 17:24

بده‌بستان زیر سقف مجلس/ خباز: برخی نمایندگان کار چاق‌کن شده‌اند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمدرضا خباز نماینده چهار دوره مجلس و معاون امور تقنینی سابق دولت از درخواست‌های نمایندگان از وزرا می‌گوید. اشرفی اصفهانی هم که زمانی عضو هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری دولت بود نیز از گفته‌ها و شنیده‌هایش درباره معاملات پشت پرده در زیر سقف بهارستان رونمایی می‌کند.
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 17:08

غرویان: برخی نقدها به دولت از تریبون نمازجمعه منصفانه نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: غرویان می گوید: متاسفانه برخی تریبون های نماز جمعه، حتی به تذکرات رهبری توجه و عمل نمی‌کنند. اگر همه مشکلات را متوجه دولت کنیم؛ این نشان دهنده غرض ورزی حزبی و شخصی است.
یکشنبه، 6 مرداد 1398 - 17:06

نواصولگراییِ قالیباف علیه اصولگرایی؟/سردار به دنبال یک سمت انتصابی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قالیباف از یک سو برای یک مقام عالی انتصابی دلش پر می‌کشد و از سوی دیگر همچون سال‌های گذشته سودای انتخاب به عنوان یک مقام عالی کشوری را از مسیر صندوق رای در سر می‌پروراند، و برای رسیدن به این هر دو نیز از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند.
شنبه، 5 مرداد 1398 - 16:47

شیخوخیت‌اصولگرا محور رایزنی‌های‌انتخاباتی/از هم پاشیدگی شورای‌وحدت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: جامعه روحانیت مبارز دیگر قرار نیست در حاشیه قرار گیرد یا فقط نقش مشورتی در تحرکات انتخاباتی اصولگرایان برای انتخابات ۹۸ داشته باشد، بلکه این بار می خواهد در مقام شیخوخیت، هدایت جریان اصولگرا را از گروه های سهم خواه بگیرد.
شنبه، 5 مرداد 1398 - 16:45

قیمتِ کرسی‌نمایندگی مجلس چند؟/پای لنگ‌نظارت بر پول‌های میلیاردی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مگر می‌شود صحبت از انتخابات مجلس به میان بیاید و از هزینه‌هایی که در این راه مصرف می‌شود سخنی نگفت. حال سوال اینجاست نرخ کرسی نمایندگی برای یک داوطلب چقدر تمام می‌شود؟
پنجشنبه، 3 مرداد 1398 - 18:41

روایت عجیب محمود صادقی از پشت پرده انصراف حقوقدان شورای نگهبان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: نماینده تهران می‌گوید: روند انتخاب اعضای حقوقدان شورای نگهبان ایراد دارد و باید انتخابات تجدید شود.
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 16:44

محتوای نامه روحانی به مکرون از زبان واعظی/ در دولت دوتابعیتی نداریم محتوای نامه روحانی به مکرون از زبان واعظی/ در دولت دوتابعیتی نداریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس دفتر رئیس جمهوری از انتشار لیست دوتابعیتی ها توسط یکی از نمایندگان مجلس استقبال کرد.
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 16:38

نماینده تهران به کریمی قدوسی: این دروغ بزرگ که رئیس جمهور تابعیت اسکاتلند دارد را شما و دوستانتان گفتید/نفوذ را در صداوسیما دنبال کنید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سوال من از رئیس قوه قضائیه این بود که اگر یک نفر نسبت دروغی مثل داشتن تابعیت اسکاتلندی را به او هم نسبت می داد، آیا دادستان سکوت می‌کرد؟
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 18:02

مصباحی‌مقدم: شورای وحدت اصولگرایان مصرف انتخاباتی دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مصباحی‌مقدم گفت: شورای وحدت اصولگرایان، شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و ... تشکل‌هایی هستند که با مصرف انتخاباتی و در دوران انتخابات تشکیل می‌شوند و در زمان غیرانتخابات هم هر حزبی کار خود را می کند و به قول معروف فیتیله آنها پایین کشیده می‌شود.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 18:00

علت توقیف نفتکش انگلیسی به روایت سخنگوی دولت/حرف‌های ترامپ من را یاد فیلم قیصر انداخت/هنوز کشوری را میانجی بین خود و آمریکا نکرده‌ایم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی دولت گفت: توقیف نفتکش انگلیسی در راستای تامین امنیت تنگه هرمز و محیط زیست بود.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 18:24

دومین ضربه وزارت اطلاعات به سازمان سیا/ شناسایی ۱۷ جاسوس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری ۱۷ جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) در داخل کشور خبر داد.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 17:44

رحیمی‌جهان‌آبادی به کریمی‌قدوسی: اسناد ایرانی بودن شما کجاست؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رحیمی جهان‌آبادی درباره ادعاهای جدید کریمی قدوسی گفت: من نمی‌دانم او از گفتن این همه صحبت‌های کذب چه هدفی را دنبال می‌کند. اما من همچنان منتظر پاسخ او درباره سوابقش در سپاه و ایرانی الاصل نبودن او هستم.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 17:35

میرلوحی به شورای نگهبان: آب پاکی را روی دست اصلاح‌طلبان ریختید؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان می‌گوید: کدخدایی آب پاکی را روی دست اصلاح‌طلبان ریخت و گفت ما منتظر کسی نیستیم، این حرف خیلی غیرمنتظره بود.
شنبه، 29 تیر 1398 - 17:39

خلیج‌فارس زیر ذره‌بین سپاه پاسداران /توقیف ۲ نفتکش طی دو روز
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: طی دو روز اخیر هم خبر توقیف یک شناور حامل سوخت قاچاق در خلیج فارس منتشر شد هم آمریکایی ها مدعی سرنگونی پهپاد ایرانی شدند که به سرعت با اسناد و تصاویر سپاه تکذیب شد. در این میان انتشار خبر توقیف نفتکش انگلیسی سومین شوک خبری در آخرین ساعات روز جمعه بود.
شنبه، 29 تیر 1398 - 11:00

جبهه انتخاباتی وزرای احمدی‌نژاد دوباره فعال شد/هدف؛ انتخابات 98
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اسدالله عباسی با بیان اینکه همیشه قبل از انتخابات اختلاف نظر در میان اصولگراها وجود داشته است اما در نهایت به وحدت رسیده‌اند از آغاز جلسات جبهه یکتا برحضور در انتخابات خبرداد.
جمعه، 28 تیر 1398 - 15:19

هفتگانه‌های معروف و دلواپس/کریمی قدوسی یک مورد جالب نه عجیب/پیوند سعید قاسمی و لمپنیسم /همسر روحانی هم از حملات در امان نماند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تندروهای دلواپس و منتقد دولت کمتر تریبونی را برای روانه کردن اتهام و افترا به دولت روحانی و دولتمردانش از دست می دهند.
جمعه، 28 تیر 1398 - 15:16

رهامی:با مشاوران رهبری ارتباط داریم/فراکسیون امید اهل مشورت نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محسن رهامی، از اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان تاکید دارد نباید اشخاص حقیقی رأی و وزنی یکسان با دبیران کل احزاب در این شورا داشته باشند. او از دیدارها با رهبری، برخی اصولگرایان و شورای نگهبان برای تسهیل حضور اصلاح طلبان در انتخابات هم روایت کرد.
جمعه، 28 تیر 1398 - 15:14

جزئیاتی مهم از توقیف کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: روابط عمومی منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران اعلام کرد: یک کشتی خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق توسط گشت های شناور سپاه توقیف شد.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 17:06

زیباکلام: فراکسیون امید به‌دنبال معامله و خوش‌خدمتی به اصولگراهاست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: صادق زیباکلام گفت: مردم سالاری انتخاب آزادانه مردم است و اگر با هر عذر و بهانه‌ای از جمله آنکه گفته شود مردم ممکن است درست تشخیص ندهند و ما باید کمک کنیم به تشخیص و انتخاب اصلح و به همین بهانه در انتخاب مردم دخالت صورت بگیرد و جلوی انتخاب آزادانه گرفته شود این نفی دموکراسی و مردم سالاری است.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 17:05

صادقی: شاید نجفی قتل را به گردن گرفته/ اصلاح‌طلبان فرصت‌سوزی کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمود صادقی می گوید: عده زیادی از اصلاح‌طلبان در هنگام ورود به انتخابات مجلس فیلتر یا حذف شده‌اند، در نتیجه اصلاح‌طلبان با حداقل‌های بضاعتی به مجلس دهم رسیدند اما قضاوت می‌شوند که در مجلس کاری نکردند.
جمعه، 21 تیر 1398 - 11:06

متن و حاشیه همنشینی انتخاباتی در وزارت کشور/ظریف مهمان ویژه شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزارت کشور امروز میزبان فرمانداران و مهمانانی ویژه از دولت و شورای نگهبان بود تا پیش از ورود به انتخابات مجلس یازدهم ضرورت ها و توصیه های لازم به فرمانداران گوشزد شود.
پنجشنبه، 20 تیر 1398 - 17:18

4 سناریوی اصلاح‌طلبان برای انتخابات اسفند ۹۸
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: کاسه چه کنم به دست گرفته‌اند، از یک سو نگاهشان به سرمایه اجتماعی است که هرروز کم مایه تر می‌شود و از سوی دیگر هنوز راهکاری برای امید دادن به آن سرمایه و آوردنشان پای صندوق رای پیدا نکرده اند.
پنجشنبه، 20 تیر 1398 - 17:15

تغییرات جدید در شورای نگهبان/ خداحافظی ابراهیمیان با شورا؟/ نام یک نماینده در میان گزینه‌های احتمالی رئیسی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سه عضو شورای نگهبان قرار است با انتخاب مجلس تغییر کنند که در میان آنها اسم یک نماینده هم به چشم می‌خورد.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 16:48

داستان تکراری «احزابِ یک‌بار مصرف» اصولگرا و سهم‌خواهی‌های انتخاباتی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تجربه برگزاری دوازده دوره انتخابات ریاست جمهوری و ده دوره مجلس نشان از آن دارد که «احزابِ یک‌شبه» نه تنها موفقیتی در رقابت های انتخاباتی نداشته بلکه کمترین تاثیر را در بالا بردن میزان مشارکت عهده دار بوده اند.
چهارشنبه، 19 تیر 1398 - 16:47

یک گزینه قالیباف برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از دور خارج شد/ کوچ فتاح به بنیاد مستضعفان؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: درحالیکه زمزمه تلاش های قالیباف برای مجاب کردن فتاح برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم شنیده می شد، احتمالات پیرامون حضور فتاح در ریاست بنیاد مستضعفان بالا گرفته است.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:04

آخوندی:به آیت‌الله هاشمی گفتم یا بگذاریدبروم یا دستوربدهید سکوت‌کنم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عباس آخوندی می‌گوید اصلی‌ترین مساله‌ای که همه به آن نیاز داریم، همبستگی ملی است، پایه این همبستگی را نیز منافع مشترک تشکیل می‌دهد.
سه شنبه، 18 تیر 1398 - 16:02

کوهکن: جمنا دیگر وجود خارجی ندارد/ حضور پایداری‌ها در جلسات شورای وحدت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: شورای وحدت که قرار بود ساز وحدت اصولگرایان را کوک کند، این روزها خود به معمای جریان اصولگرا تبدیل شده است و بعید به نظر نمی رسد سازهای مخالف از درون همین جلسات کوک شود.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 16:21

جهانگیری به اروپایی‌ها: کاهش تعهدات ایران در برجام قابل برگشت است/ هر صبری دوره‌ای دارد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: اسحاق جهانگیری گفت: در مذاکرات اخیر با رئیس جمهوری ما می‌خواستند که برای کاهش تعهدات فرصت بدهیم و خارج نشویم. یکسال گذشت ما صبر کردیم.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 16:20

عضو جامعه روحانیت: مدعی نیستیم آقابالاسر یا قیم اصولگرایانیم اما ...
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبازر می‌گوید: جامعه روحانیت نه برای پدری کردن اصولگرایان، بلکه برای همدلی و همسویی در شورای وحدت اصولگرایان حاضر می‌شود و نمی‌خواهد آقابالا سر اصولگرایان باشد.
دوشنبه، 17 تیر 1398 - 16:09

گام‌ دوم کاهش تعهدات‌ ایران در برجام/ عبور غنی‌سازی از مرز ۳.۶۷ درصد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سخنگوی دولت گفت: امروز از میزان ۳.۶۷ غنی‌سازی اورانیوم عبور خواهیم کرد و میزان غلظت بر اساس نیاز ما خواهد بود.
یکشنبه، 16 تیر 1398 - 18:06

سرمربی‌ اصولگراها در انتخابات ۹۸ کیست؟/ رقابت‌ ژنرال‌ها در شورای‌ وحدت
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تردید اصلاح‌طلبان و احتمال مشارکت پایین مردم، روح در کالبد جریان اصولگرایی دمیده و آن‌ها را نسبت به اسفند پیش رو امیدوار کرده است. اما حضور کمرنگ اصلاح‌طلبان و ناامیدی پایگاه رأی آن‌ها برای مشارکت در انتخابات، موفقیت جریان اصولگرا را تضمین خواهد کرد؟
یکشنبه، 16 تیر 1398 - 17:58

«اقدامات نمایشی» پایداری‌های مجلس علیه تحریم‌های آمریکا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پایداری‌های خانه ملت، فعال شده‌اند، از یک سو توپخانه خود به سمت دولت را شعله‌ور کرده‌اند و از سوی دیگر دست به تدوین طرح‌هایی تحت عنوان مقابله با تحریم‌های آمریکا زده‌اند بی آنکه مشخص باشد با چنین طرح هایی قرار است چگونه اقدامات تحریمی آمریکا را تلافی کنند.
پنجشنبه، 13 تیر 1398 - 17:18

2 دلیل مهم اصرار آمریکا برای مذاکره با ایران/ احتمال جنگ وجود دارد؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پیشنهاد مذاکره با ایران از طرف مقامات آمریکایی در سال های اخیر شدت گرفته است. اما سوال این است که چرا مقامات آمریکایی تا این حد اصرار به مذاکره با ایران دارند؟
پنجشنبه، 13 تیر 1398 - 17:17

احتمال نامزدی قالیباف در انتخابات مجلس/او زخم خورده ائتلاف است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محسن پیرهادی، از چهره های نزدیک به قالیباف درباره احتمال حضور شهردار اسبق تهران در انتخابات مجلس یازدهم در قامت یک کاندیدا می‌گوید: اگرچه اقبال خوبی در تهران و استان خراسان به قالیباف وجود دارد، اما احتمال کاندیداتوری او در مجلس فعلا بعید اما ممکن است.
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 16:29

روحانی: اینستکس توخالی به درد ما نمی‌خورد/ قصد لج بازی نداریم اما...
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جمهور خطاب به کشورهای امضا کننده برجام، گفت: از ۱۶ تیر به بعد اگر به تمام تعهدات خود طبق زمان بندی و برنامه عمل نکنید، جمهوری اسلامی ایران رآکتور اراک را به شرایط سابق بر می‌گرداند.
چهارشنبه، 12 تیر 1398 - 16:17

«رهبرانِ خسته» اصلاح‌طلب/ لیست امید، بدنه رأی را ناامید کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در دهه ۹۰ بخشی از جامعه ایران از ظرفیت انتخابات‌ استفاده کرد و برای تحقق خواسته‌های خود گزینه‌های اصلاحات را برای مجلس و شورای شهر برگزید. تصمیمی که تا به امروز عمدتاً نتیجه‌ای جز ناامیدی جامعه نسبت به اصلاحات و بدبینی آنان نسبت به اصلاح‌طلبان در پی نداشته است.
دوشنبه، 10 تیر 1398 - 16:29

صفایی‌فراهانی: دلیل کارآیی نداشتن مجلس، قیف تنگ شورای‌نگهبان است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: صفایی‌فراهانی با تاکید براینکه نباید از صندوق رای انتظار معجزه داشت، می‌گوید سالهاست کشور بر مبنای انتخاب بین بد و بدتر اداره می شود اما یکبار فکر نشد با بد و بدتر کشور عقب می رود و به سمت بهتر شدن برنمی گردد. این روش، پاسخگو نیست.
یکشنبه، 9 تیر 1398 - 17:58

رهبرانقلاب:با وجود تردیدآفرینی‌ها مردم با شور در انتخابات‌حضور می‌یابند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه شده برای تحول در قوه قضاییه، خطاب به رئیس دستگاه قضا فرمودند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شد طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.
چهارشنبه، 5 تیر 1398 - 16:23

سردار کوثری: تصمیم ترامپ برای تحریم رهبر انقلاب، یک شوخی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: جانشین قرارگاه ثارالله سپاه در واکنش به تحریم رهبر انقلاب از سوی آمریکا گفت: این تحریم‌ها هیچ ارزش سیاسی و اقتصادی ندارد و همه از سر گیج شدن آنها در مقابله با ایران است.
سه شنبه، 4 تیر 1398 - 16:55

صدر: پالرمو و سی‌اف‌تی تصویب نشوند هدیه بزرگی به ترامپ داده‌ایم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر میزان تصویب پالرمو و CFT به تاخیر بیفتد اقدامات تقابلی FATF بیشتر خواهد شد.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 16:05

روایت فلاحت‌پیشه از شکست در انتخابات ریاست‌ کمیسیون‌امنیت/تبانی شد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فلاحت پیشه می گوید اتفاقا در انتخابات امروز هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تبانی و زورآزمایی سیاسی صورت گرفت
یکشنبه، 2 تیر 1398 - 16:14

پس‌لرزه‌های فراخوان انتخاباتی قالیباف/ چهره نزدیک به قالیباف: دنبال وحدت‌شکنی نیستیم/ نسخه شفابخش ارائه کردیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: درخواست محمدباقر قالیباف از جوانان برای حضور در انتخابات 98 موجی از واکنش ها را در پی داشت.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:38

«تکلیف‌مداری» پُرهزینه فرزندان‌سیاسی مصباح/ زخم کهنه سرباز می‌کند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پایداری ها چند سالی است که حضورشان در رده های قدرت کم‌رنگ شده، اتفاقی که زیر سایه رفتارهای تک روانه آنها اتفاق افتاده است. فرزندان سیاسی آیت‌الله مصباح نه اهل ائتلاف هستند نه مدارا. تاکیدشان بر انتخاب اصلح است و تکلیف‌مداری. در سایه همین دو واژه هم، بارها زیر میز وحدت زده‌اند و اصلح را با قاعده و قوانین خود انتخاب کرده‌اند نه در ائتلاف با دیگر اصولگرایان.
شنبه، 1 تیر 1398 - 17:36

تایید سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا از سوی فرمانده کل سپاه/برای جنگ کاملا آماده‌ایم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: فرمانده کل سپاه با اشاره به سرنگون کردن یک فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا، گفت: مرزها خط قرمز ماست و هر دشمنی به آن تعرض کند، بر نخواهد گشت و نابود خواهد شد.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 17:55

رهبر انقلاب: کُردها، توطئه اختلاف‌افکنی قومی و مذهبی را خنثی کردند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت 5400 شهید استان کردستان که در تاریخ 27 خرداد 98 برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در سنندج منتشر شد.
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 17:54

شهاب‌الدین صدر به اصولگرایان: ائتلاف نکنید دوباره شکست خواهید خورد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت می‌گوید: اصولگرایان اگر می‌خواهند به پیروزی برسند باید سلیقه‌های همدیگر را تحمل کنند و تنگ‌نظری‌ها را کنار بگذارند وگرنه اگر متشتت باشند نتیجه انتخابات را دوباره واگذار می‌کنند.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 16:01

روحانی: مقابل ایران عده‌ای سیاست‌مدار کم تجربه هستند
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جمهور با بیان اینکه علی رغم فشارهای تازه دشمنان علیه ایران اما هر روز شاهد تحرک بزرگ در ایران بوده و خواهیم بود گفت: مردم کشورمان باید امید و سرزندگی خود را نشان داده و دشمن را ناامید کنند.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:01

چمران: قاعدتا فراخوان قالیباف با نگاه به انتخابات مجلس ۹۸ است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهدی چمران درباره فراخوان قالیباف گفت: آنطور که پرسیدم گویا ایشان خواسته‌اند جوانان را جلب و جذب کنند چون در استان‌هایی که رفته بودند جوانان نسبت به او روی باز نشان داده اند و از او اسقبال کرده اند.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 16:32

روحانی به اروپایی‌ها:از بین رفتن‌برجام به‌نفع جهان‌نیست/فرصت‌کوتاه است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: سفرای جدید فرانسه، لهستان، تاجیکستان و چین ضمن تقدیم استوارنامه های خود به رئیس جمهوری با او درباره روابط دوستانه خود با ایران تاکید کردند.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 16:31

بیادی: اصولگراها، هم بزرگ‌تر ندارند هم توهم‌شان زیاد است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حسن بیادی با تاکید بر اینکه مجلس آینده از مجلس دهم بدتر خواهد بود، می‌گوید: ما اصلاً مجلس خوبی نداریم که اوضاع کشورمان این اینگونه است.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 16:41

روحانی به پوتین: اقدامات ایران در چارچوب حقوق خود در برجام است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رئیس جمهوری روابط تهران – مسکو در منطقه را مثال‌زدنی و در همه عرصه های اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی رو به گسترش خواند و تاکید کرد: در شرایطی که امروز مداخلات خارجی در منطقه و تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، شرایط ثبات و همکاری را در منطقه مشکل کرده، تعمیق و توسعه روابط تهران – مسکو برای دو کشور و ثبات و توسعه منطقه حائز اهمیت است.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 18:59

گلایه‌های امام جمعه تهران از رواج فحاشی در فضای مجازی
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: امام جمعه تهران گفت: ادبیات فحش،‌ هتاکی، اهانت، ادبیات یک جامعه اسلامی نیست. فضای مجازی از سوی برخی از کاربران به کانون بدزبانی و هتاکی تبدیل شده است که مرزی هم ندارد. یعنی اصلا گویا خوراک بعضی ها در فضای مجازی بدزبانی و هتاکی و اهانت است.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 12:39

کنایه‌ صفایی‌فراهانی به کارگزاران: بر آتش به‌پا شده در زندگی نجفی ندمید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: محسن صفایی فراهانی که تاکید دارد نباید بر آتشی که در زندگی نجفی برپا شده دمید، می‌گوید: هنوز نتوانستم باور کنم که نجفی توانسته باشد چنین کاری را انجام دهد مگر آن که شرایط آن قدر برایش تنگ شده باشد که نتواند اوضاع را کنترل کند.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 12:35

سرنوشت مشترک یارانِ غار احمدی‌نژاد/ روزگارِ تنهایی مرد رفته از پاستور
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: از میان تمام یاران احمدی‌نژاد تنها چند نفری در حلقه مریدان او باقی ماندند، رفقایی که این روزها هر یک با پرونده‌ای قضایی در دست، مسیرزندان را خوب یاد گرفته‌اند.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 12:33

رهبر انقلاب به آبه: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و مذاکره نخواهیم کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رهبر انقلاب با اشاره به سخنان نخست وزیر ژاپن مبنی بر اینکه آمریکا آماده مذاکرات صادقانه با ایران است، خطاب به آقای آبه گفتند: ما این حرف را اصلاً باور نمی کنیم زیرا مذاکرات صادقانه از جانب شخصی همچون ترامپ، صادر نمی‌شود.
پنجشنبه، 23 خرداد 1398 - 18:05

انتقاد تند کوهکن از نمایندگان: چرا برای دو ریال دنبال وزیر راه می افتید؟ /سر صبحانه نامه می‌چرخانند که از عملکرد فلان وزیر تشکر کنیم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو فراکسیون ولایی همچون ابطحی هم فراکسیونی‌اش زبان به انتقاد از عملکرد نمایندگان مجلس گشود و در ابتدای نطق پیش از دستور از همکارانش اجازه خواست تا نطقش را به انتقاد از خود و همکارانش اختصاص بدهد.
سه شنبه، 21 خرداد 1398 - 12:23

توپخانه قالیباف علیه اصولگرایان/ بازگشت به سیاست به سَبک سردار
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قالیباف هنوز هم از تصمیم یکباره اصولگرایان برای کنار گذاشتنش از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم دلخور است، آنقدر که به صراحت از مسیر اشتباه آنها سخن بگوید و مسیر «نواصولگرایی» را پیشنهاد دهد.
دوشنبه، 20 خرداد 1398 - 15:19

غفاری: اختلاف مجمع روحانیون و جامعه‌روحانیت مبنایی است نه سلیقه‌ای
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو مجمع روحانیون مبارز با تاکید بر اینکه اختلافات مجمع روحانیون مبارز و جامعه روحانیت مبنایی است گفت: آقایان در جامعیت روحانیت باوری به وحدت ندارند.
یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 17:24

میرمحمدصادقی: مجمع نباید تبدیل به مجلس یا شورای نگهبان دوم شود
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: معاون قوانین مجلس با تاکید بر اینکه رفتار مجمع تشخیص نباید منجر به تضعیف جایگاه مجلس شود گفت: شیوه فعلی رفتار هیات عالی نظارت مجمع جلوی تصویب قانون را می گیرد.
یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 17:23

تکاپوی فراکسیون امید برای فتح ریاست ۴ کمیسیون مهم مجلس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: رقابت فراکسیون‌های مجلس در آخرین سال به انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس رسیده است و باید دید در این میدان کدام می‌توانند قدرت‌نمایی بیشتری داشته باشند.
یکشنبه، 19 خرداد 1398 - 17:21

صوفی: در انتخابات ۹۸ نه ائتلاف می‌کنیم،نه کاندیدای حداقلی داریم
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: وزیر تعاون دولت اصلاحات می‌گوید: رویکرد اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس آینده باید حداکثری باشد.
شنبه، 18 خرداد 1398 - 16:01

جوانگرایی به شیوه احمدی‌نژاد؛ هرگز/ حزب‌اللهی ها فقط اصولگرا هستند؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: تاکیدات مهم رهبر انقلاب بر ضرورت «جوانگرایی» و حضور نیروهای «متعهد و حزب اللهی» در عرصه مدیریت کلان کشور با واکنش ها و تفاسیر متفاوتی همراه شده است.
شنبه، 18 خرداد 1398 - 16:00

روایت سرلشکر صفوی از تلاش هاشمی برای ادغام ارتش و سپاه/ رهبری فرمودند اگر جنگی در خلیج فارس رخ دهد خودم بر شما فرماندهی خواهم کرد
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نه تنها فرمانده کل قوای ایران، بلکه فرمانده دفاع از بلاد اسلامی در عراق، سوریه، فلسطین، یمن و بحرین است.
شنبه، 18 خرداد 1398 - 15:58

گلایه‌های صریح چمران از منیّت‌ها و احساس تکلیف‌ها در جریان اصولگرا
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهدی چمران از منیت‌ها و احساس تکلیف کردن‌ها در جریان اصولگرا گلایه دارد و معتقد است باید برای رسیدن به وحدت این نوع نگاه ها کنار گذاشته شود.
شنبه، 18 خرداد 1398 - 15:57

هزینه چند صدمیلیونی «رفتارهایِ ویترینی» نمایندگان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: صحن پارلمان این ماه‌ها و روزهای مانده به انتخابات مجلس یازدهم برای برخی از نمایندگان ویترینی برای تبلیغات انتخاباتی است تا نمایش وکیل ملت بودن.
یکشنبه، 12 خرداد 1398 - 17:02

واعظ‌آشتیانی به اصولگرایان مجلس: چرا در ۳ انتخابات قبلی هیات رئیسه ائتلاف نکردید؟/ مراقب بازی‌ سیاسی اصلاح‌طلبان باشید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید: در انتخابات بعدی مجلس شانس اصول‌گرایان به مراتب بیشتر از اصلاح‌طلبان است.
شنبه، 11 خرداد 1398 - 16:58

پیشنهاد وزیر دولت دوران جنگ به سران قوا: نقش شورای عالی پشتیبانی جنگ را ایفا کنید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: در حالی که عابدی‌جعفری وضعیت کشور را خاص و نیازمند به‌کارگیری فرماندهی واحد می‌داند اما غفوری‌فرد تاکید دارد که با بحران‌های زمان جنگ روبه‌رو نیستیم.
شنبه، 11 خرداد 1398 - 16:57

بازیِ تاج‌ و تخت لیدرهای پارلمان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عارف، جلالی و حاجی‌بابایی از آغاز مجلس دهم صحنه گردانان اصلی سه فراکسیون بوده‌اند، لیدرهایی که گاهی موفق و گاهی ناموفق ظاهر شده‌اند.
جمعه، 10 خرداد 1398 - 13:25

بهزاد نبوی: کم بودن «اختیارات رئیس‌جمهور» حرف درستی است
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بهزاد نبوی، وزیر صنایع سنگین دولت دوران جنگ می‌گوید: شورای عالی پشتیبانی جنگ برای اتخاذ تصمیمات فراقانونی به دستور امام خمینی تشکیل شد.
پنجشنبه، 9 خرداد 1398 - 16:21

چمران خطاب به روحانی: با اختیارات‌تان اتاق جنگ اقتصادی تشکیل دهید
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: مهدی چمران، رئیس سابق شورای شهر تهران تاکید دارد رییس‌جمهور باید در شرایط فعلی با استفاده از اختیاراتی که دارد اتاق جنگ اقتصادی را تشکیل دهد.
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 16:16

روایتی از قتل امام‌جمعه کازرون/ قاتل با برنامه‌ریزی دست به قتل زده بود؟
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: بنا به روایت یک عضو ستاد نماز جمعه کازرون، قاتل امام جمعه این شهر عکاس بوده و سابقه توهین به روحانیت را داشته است.
چهارشنبه، 8 خرداد 1398 - 16:01

استقبال وزیر احمدی‌نژاد از ایده «گفت‌وگوی ملی»/ گفت‌وگو با رقیب سیاسی به معنای تایید آنها نیست
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: عضو شورای مرکزی جمنا با بیان اینکه امکان وفاق صددرصدی بین گروه‌های سیاسی وجود ندارد، گفت: گفت‌وگوی ملی به معنای تایید گروه‌های سیاسی که در گذشته مواضع نادرستی داشتند نیست.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 15:25

خطر «تکلیف‌گرایی» پایداری‌ها پیش‌روی اصولگرایان
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: پایداری‌ها بدون شک برای انتخابات مجلس خواب‌هایی دیده‌اند، آنها بی‌صبرانه منتظر بازگشت به پارلمان هستند و از مدت‌ها قبل بساط جلسات انتخاباتی خود را پهن کرده‌اند.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 15:23

پارلمان؛ «زمینِ قدرت»اصلاح‌طلبان نشد /سکوت پردردسر عارف در مجلس
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: قرار بود مجلس دهم زمین اصلی اصلاح‌طلبان در بازی قدرت باشد و عارف بازیکن اصلی این زمین اما جریان چپ این روزها با نگرانی به نتایج آن تصمیم خود می‌نگرد.
دوشنبه، 6 خرداد 1398 - 15:50

علی مطهری؛ بازنده بزرگ ائتلاف فراکسیون‌ها/تحلیل آرای لاریجانی و عارف
سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: حذف مطهری از کرسی نایب رییسی و ورود مصری به هیات رییسه تنها اتفاق مهم در انتخابات هیات رییسه چهارم مجلس دهم بود.
یکشنبه، 5 خرداد 1398 - 11:18

صفحه بعد
 
پربحث ترین
 
 
   پایگاه های دیگر  
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما:09125391656 ::  پیوندها ::  نسخه موبایل:09124030118 ::  RSS ::  نسخه تلکس
© اندیشه ها1389
طراحی و اجرا: خبرافزار