سايت خبري تحليلي انديشه ها : استقلال ضعيف‌ترين تيم در جدال بالانشينان
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 19:11 کد خبر:95431
سايت خبري تحليلي انديشه ها:
استقلالي‌ها در نبرد پنج تيم اول رقابت‌هاي ليگ برتر با هم در نيم‌فصل اول، آخر شدند. به گزارش فوتبال 360، نيم‌فصل اول ليگ بيستم با بازي گل‌گهر سيرجان و پرسپوليس به پايان رسيد. شاگردان امير قلعه‌نويي در تيم گل‌گهر كه اين شانس را داشتند در پايان نيم‌فصل اول در بين پنج تيم برتر ليگ قرار بگيرند، با شكست سنگين 5 بر صفري كه مقابل ميهمان خود متحمل شدند، به رده نهم جدول رده‌بندي سقوط كردند. پرسپوليس هم با برتري‌اي كه در سيرجان به دست آورد، صدرنشين نيم‌فصل شد. بعد از سرخ‌پوشان پايتخت، به ترتيب تيم‌هاي سپاهان اصفهان، استقلال تهران، فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در رده‌هاي دوم تا پنجم جدول رده‌بندي قرار گرفته‌اند. در اين گزارش بررسي كرده‌ايم پنج تيم اول جدول رده‌بندي در پايان نيم‌فصل اول، در جدال با هم چه عملكردي داشته‌اند.
سپاهان بهترين تيم: زردپوشان اصفهاني كه اين فصل همراه با محرم نويدكيا نتايج قابل قبولي گرفته‌اند، هشت امتياز در چهار بازي مقابل تيم‌هاي بالانشين كسب كرده‌اند. سپاهاني‌ها، استقلال و صنعت نفت را شكست داده و مقابل پرسپوليس و فولاد متوقف شده‌اند. شاگردان نويدكيا با تفاضل گل سه، توانستند بالاتر از پرسپوليس در جدال پنج تيم اول جدول رده‌بندي در نيم‌فصل اول رقابت‌هاي ليگ برتر قرار بگيرند.
پرسپوليس هم‌امتياز با شاگردان نويدكيا: پرسپوليسي‌ها كه با كسب قاطع‌ترين برد فصل صدرنشين نيم‌فصل شدند، در جدال پنج تيم اول هشت امتياز گرفته‌اند. شاگردان يحيي گل‌محمدي دو تيم خوزستاني فولاد و صنعت نفت آبادان را در ورزشگاه آزادي شكست داده‌اند و مقابل سپاهان و استقلال در همين ورزشگاه متوقف شده‌اند. سرخ‌پوشان پايتخت به دليل تفاضل گل كمتر نتوانستند بهترين تيم در جدال پنج تيم اول شوند. تفاضل گل آنها دو بود و سپاهان با تفاضل گل سه، بالاتر از آنها قرار گرفت.
 شاگردان فكري قعرنشين جدول مدعيان: استقلالي‌ها در جدال پنج تيم برتر نيم‌فصل اول نتوانستند بردي به دست آورند. شاگردان محمود فكري مقابل فولاد و سپاهان شكست‌هاي خارج از خانه را تجربه كردند و مقابل پرسپوليس و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادي متوقف شدند. تفاضل گل استقلال در اين چهار بازي، 3- شد و اين تيم با تفاضل گل كمتر، پايين‌تر از صنعت نفت در جدال پنج تيم برتر نيم‌فصل، در رده آخر قرار گرفت.