سايت خبري تحليلي انديشه ها : سازمان هواپيمايي پرواز تهران- لندن با ايرلاين‌هاي منطقه را ممنوع كرد
یکشنبه، 21 دی 1399 - 17:43 کد خبر:95125
سايت خبري تحليلي انديشه ها:

سازمان هواپيمايي كشوري به همه شركت‌هاي هواپيمايي داخلي، خارجي و دفاتر فروش بليت اعلام كرد: فروش بليت تهران- لندن اعم از مستقيم و غير‌مستقيم براي جلوگيري از شيوع كروناي انگليسي ممنوع است. به گزارش مهر، در پي انتشار گزارشي در اين خبرگزاري در ۱۴ دي‌ماه مبني بر فروش بليت پروازهاي كانكشن (غيرمستقيم) تهران- لندن از سوي برخي آژانس‌هاي هواپيمايي و با استفاده از پروازهاي ايرلاين‌هاي منطقه، سازمان هواپيمايي كشوري در ۱۸ دي‌ماه در ابلاغيه‌اي خطاب به همه شركت‌هاي هواپيمايي داخلي، خارجي و آژانس‌هاي هواپيمايي و وب‌سايت‌ها و پلتفرم‌هاي فروش بليت هواپيما، فروش بليت مستقيم يا غير‌مستقيم تهران- لندن را به دليل جلوگيري از شيوع ويروس كروناي انگليسي و به دستور وزارت بهداشت ممنوع كرد.

محدوديت  ۶۰  درصدي  پروازها ادامه  مي‌يابد
درپي مكاتبه‌هاي متعدد شركت‌هاي هواپيمايي براي لغوشدن محدوديت ۶۰‌ درصدي پذيرش مسافر در پروازهاي داخلي، رئيس سازمان هواپيمايي كشوري اعلام كرد: حتي اگر اين پروتكل تنها در ايران اجرا شود، تا زماني كه ستاد ملي مقابله با كرونا آن را لغو نكند، بر اعمال آن نظارت مي‌كنيم. به گزارش ايسنا، از ابتداي آبان محدوديت ۶۰‌ درصدي براي پذيرش مسافر در پروازهاي داخلي از سوي ستاد ملي مقابله با كرونا تصويب و ابلاغ شد و از همان زمان شركت‌هاي هواپيمايي به اعمال اين محدوديت انتقاد داشتند و در چندين مرحله با ستاد ملي مقابله با كرونا و وزارتخانه‌هاي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و راه و شهرسازي مكاتباتي داشتند، اما تاكنون پاسخي در اين زمينه دريافت نكرده‌اند.

يك  كشتي ايران  وارد  ونزوئلا  شد
به گزارش فارس، به نقل از رويترز، بر اساس آمارهاي «ريفينيتيو ايكون»، يك كشتي ايراني به بندر «لا‌گوايرا» در ونزوئلا وارد شد كه احتمالا در ادامه همكاري‌هاي اقتصادي و بازرگاني دو كشور پس از تحريم‌هاي آمريكا صورت مي‌گيرد.

ارسال ديدگاه شما