سايت خبري تحليلي انديشه ها : انتقاد سلطاني‌فر از مصوبه كميسيون تلفيق در مسير واگذاري پرسپوليس و استقلال
یکشنبه، 30 دی 1397 - 09:13 کد خبر:90168
سايت خبري تحليلي انديشه ها: پايگاه وزارت ورزش و جوانان نوشت: نايب رئيس فراكسيون مستقلان ولايي مجلس گفت: وزير ورزش و جوانان به مصوبه كميسيون تلفيق در خصوص واگذاري استقلال و پرسپوليس انتقاد داشت، زيرا شيوه‌اي كه در مصوبه آن پيش بيني شده را مانع از واگذراي ۲ باشگاه مي‌داند.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 

انتقاد سلطاني‌فر از مصوبه كميسيون تلفيق در مسير واگذاري پرسپوليس و استقلال

 


غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي عضو فراكسيون مستقلان ولايي مجلس شوراي اسلامي در تشريح جلسه اين فراكسيون با مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان گفت: وزير ورزش و جوانان نويدهاي خوبي براي كسب موفقيت‌ها داد ضمن اينكه از عبرت گيري اتفاقاتي كه در سال 97 رخ داده موضوعاتي را مطرح كرد.

وي با بيان اينكه سلطاني‌فر در خصوص توزيع عادلانه اعتبارات در بين استان‌ها، رفع مشكلات و توجه به جوانان گزارش‌هاي مناسبي ارائه داد و افزود: وزير ورزش در خصوص ابهاماتي كه در خصوص بازنشسته‌ها وجود دارد توضيحاتي را ارائه كرد.

جعفرزاده ايمن آبادي اظهار داشت: بعضي از رشته هاي‌ورزشي مانند كشتي كه مورد توقع هستند، در 2 سال اخير افول داشته و سلطاني فر برنامه‌‎هاي خود براي توسعه اين ورزش و بازگشت به جايگاه واقعي‌اش عنوان كرد.

وي خاطرنشان كرد: مهمترين محور صحبت وزير ورزش و جوانان واگذاري استقلال و پرسپوليس بود كه سلطاني‌فر نيز به مصوبه تلفيق انتقاد داشت، زيرا اين شيوه‌اي كه در مصوبه تلفيق پيش بيني شده را مانع از واگذراي 2 باشگاه مي‌دانست.

عضو فراكسيون مستقلان ولايي گفت: فكر مي‌كنم وزير ورزش و جوانان نويد خوبي براي جامعه ورزشي داشت و تعامل خوبي با مجلس دارد؛ همچنين مشخص است كه توسعه ورزش همگاني و قهرماني در دستور كار وزارت ورزش است.

وي عنوان كرد: فراكسيون مستقلان ولايي مجلس براي كاهش تنش‌ها و افزايش تعامل با وزرا نشست‌هاي خود با مسئولان را در هر هفته كاري بلا انقطاع برگزار كرده و به دنبال اين هستيم كه بخش اعظمي از مشكلات را حل كنيم.